Menu
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

شهردار کرمانشاه: بودجه شهرداری باید بر مبنای برنامه های درست جهت رفع مشکلات شهر تنظیم شود


 

جلسه بررسی بودجه سال آینده شهرداری با حضور دکتر سعید طلوعی شهردار کرمانشاه و تعدادی از معاونین و مدیران شهرداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه، دکتر سعید طلوعی در این جلسه با تاکید بر تدوین بودجه براساس سیاست ها و نیازهای توسعه شهر گفت: بودجه شهرداری کرمانشاه بر اساس اولویت های استراتژیک توسعه شهر و با نگاه به ضرورت‌های نظام اقتصادی و اجتماعی و توجه به نیازمندیهای شهر و شهروندان باید تدوین گردد.
وی افزود: باید بین اولویت های تخصیص منابع، شفاف سازی فرایندهای تخصیص منابع و بهبود شیوه های مدیریتی بودجه ارتباطی منطقی برقرار کرده و در این راستا عملکرد بودجه هم به منظور تحقق اهداف باید کنترل و ارزیابی شود.
شهردار کرمانشاه ادامه داد: متاسفانه مردم در مباحث مربوط به امورات شهر و خدمات دهی به آنان، خیلی اذیت می شوند و این موضوع را من طی این چند روز به عینه دیده ام.
دکتر طلوعی تأکید کرد: باید بودجه شهرداری بر مبنای برنامه های منظم و درست جهت رفع مشکلات شهر و شهروندان تنظیم و به شورا ارسال گردد.
شهردار کرمانشاه گفت: خیلی از مشکلات شهر با یک کار کوچک قابل حل است و مدیران شهرداری باید روی این مسائل دقت نظر بیشتری داشته باشند.

مطلب قبلی جلسه هم اندیشی شهردار کرمانشاه با اتاق اصناف
مطلب بعدی دیدار فرمانده قرارگاه منطقه غرب ارتش با شهردار کرمانشاه
Print
125 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پرشیا سافت
دی ان ان