Menu
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

برخورد با زباله گردها و جلوگیری از شیوع بیماری و اسیب های اجتماعی


‍ ‍  
یکی از معضلات اساسی در شهر کرمانشاه این است که شهروندان توجه جدی به موضوع زمان گذاشتن زباله‌ها نمی‌کنند، معاون خدمات شهری کرمانشاه گفت: زباله گردی  سبب می‌شود تا حوزه معاونت خدمات شهری دوباره مجبور به جمع آوری زباله‌ها کند که این امر هزینه‌های اضافی را بر دوش شهرداری خواهد گذاشت، از سوی دیگر اگر این معاونت اقدام به جمع آوری این زباله‌ها نیز نکند کوچه‌ها انباشته از زباله خواهند شد.
امیررحیمی تاکید کرد: اگر شهروندان نسبت به گذاشتن زباله جلوی درب در زمان اعلام شده توجه جدی داشته باشند هم هزینه‌های شهرداری کاهش می‌یابد و هم اینکه شاهد پخش شدن زباله‌ها توسط زباله گردها نخواهیم بود.
رحیمی با بیان اینکه طرح جمع آوری ضایعات همچون پلاستیک  از سالهای اخیر در کرمانشاه آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد، گفت: ۱۳دستگاه خودرو در جمع اوری فعال است که دوتاسه درصد ضایعات با ارزش شهروندان از جلوی درب منازل آن‌ها جمع آوری میشود،که در راستای اجرای این طرح برای رسیدن به اهداف مورد نظر گروه‌های آموزشی به شهروندان نیز به کار گرفته شده تا آموزش‌های لازم را برای تفکیک زباله‌ها به مردم ارائه دهد. امیدواریم  باهمکاری بیشتر درصدد جلوگیری از زباله گردی و اسیب های وارده به شهر باشهرداری همکاری نمایند.

 

مطلب قبلی شهردار کرمانشاه : بایستی همه پروژه های شهری، پیوست فرهنگی، اجتماعی داشته باشند
مطلب بعدی بازدید شهردار کرمانشاه از پروژه سراب قنبر
Print
109 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پرشیا سافت
دی ان ان