جزئیات خبر

  • خانه
  • اخبار
  • نفرات برگزیده ی پویش ملی "امت واحده" معرفی شدند

نفرات برگزیده ی پویش ملی "امت واحده" معرفی شدند

اخبار

 

نفرات برتر #پویش_قرآنی_امت_واحده که به همت اداره امور قرآنی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه به مناسبت هفته وحدت برگزار شد، پس از اعلام هیئت داوران مشخص و معرفی شد.

 

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ پویش ملی قرآنی "امت واحده" که به مناسبت گرامی داشت هفته وحدت، به همت اداره امور قرآنی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمانشاه و با تلاوت تحقیق آیه 103 سوره آل عمران در دو رده سنی پایین تر و بالاتر از 16سال برپا شده بود با شرکت بیش از  ۲۰۰ اثر، سحر جمعه به کار خود خاتمه داد و ۵۰ اثر پس از داوری اولیه جهت بررسی نهایی از سوی دبیرخانه به هیئت داوران بین المللی پویش ارسال گردید که طی ارزیابی داوران برجسته کشوری آقایان ابوالقاسمی و پور زرگری،  ۱۰ نفر برگزیده مشخص و معرفی شدند.

 

بر پایه این گزارش؛ آقایان سینا فتحی، محمدعلی حکمتی، پوریا ریحانی پور، مهدی جعفری و امیدرضا پرنلو در رده زیر ۱۶ سال و آقایان مهدی سیاحی، علی نیکی، مهدی سعادتی، وحید کرمی و عرفان کلته در رده سنی بالای ۱۶ سال به ترتیب حائز عناوین اول تا پنجم این پویش ملی گردیدند.

 

گفتنی است شرکت کنندگان جهت ارسال تلاوت تا پانزدهم آبان، تلاوت خود را با هشتک #پویش_قرآنی_امت_واحده و تگ کردن آی دی @gahvaretamadon در صفحه اینستاگرامی خود بارگزاری و منتشر کردند که میزان استقبال و پوشش آن در فضای مجازی، گسترده و در سطح مناسبی ارزیابی شد.

 

لازم بذکر می باشد؛ شرکت کنندگان می توانند در صورت درخواست، کارنامه خود را از طریق آیدی @seyedmohsenmousaviyekta دریافت نمایند.

برچسب ها :

اخبار داخلی

اخبار مرتبط

دیدگاه ها (0)

ثبت دیدگاه

لطفا نام خود را به درستی وارد کنید
لطفا ایمیل خود را به درستی وارد کنید
لطفا متن دیدگاه خود را به درستی وارد کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد

خبر قبلی

طی جلسه ای صورت میگیرد؛ امضای تفاهم‌نامه اخذ تسهیلات بازسازی اتوبوس های فرسوده شهر کرمانشاه
۱۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۱

مطلب بعدی

سجاد سلیمانی: خدمات دهی ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری کرمانشاه از سه شنبه 20 آبان ماه تا ساعت 18
/۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۶
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد

سازمان فناوی اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه