جزئیات خبر

  • خانه
  • خبر
  • ۱۰ نقطه شهر کرمانشاه در شب عید غدیر نورافشانی شد

۱۰ نقطه شهر کرمانشاه در شب عید غدیر نورافشانی شد

خبر

به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم و دهه ولایت، کاروان شادی به صورت سیار در ۱۰ محله‌ی کرمانشاه به راه افتاد و در پایان شهر را با نورافشانی غرق شادی و سرور کردند.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ این برنامه به مناسبت عید غدیر خم، به صورت سیار در روز جمعه ۱۷ مرداد ماه در مسیرهای مختلف و در محلات شهر، انجام شد.
این برنامه با همکاری هیئات مذهبی اقدام به اجرای برنامه‌های متنوعی ازجمله راه‌اندازی ۱۰ کاروان شادی با محتوای اجرای سرود، مولودی خانی و جشن به صورت سیار در محلات، نورافشانی محلات با مشارکت مساجد و آذین‌بندی متناسب با عید ولایت انجام پذیرفت.

عید غدیر به‌ عنوان سند تاریخ شیعیان قطعاً از اهمیت بالایی برخوردار است که باید ابعاد مختلف آن را به نمایش گذاشت و به بهانه‌های متفاوت آن را معرفی کرد.

با توجه به دستورالعمل اجرای برنامه‌های فرهنگی در دهه ولایت و امامت در شرایط کرونا، این برنامه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و به منظور ترغیب شهروندان به پرهیز از تردد در غیر ضروری در سطح شهر اجرا ‌شد.

گفتنی است این برنامه با مشارکت معاونت فرهنگی شهرداری و هیئت انصار اباالفضل علیه‌السلام، هیئت محبان بقیه‌الله، هئیت حضرت علی اصغر علیه‌السلام، هیئت‌الرضا علیه‌السلام، هیئت رایه العباس علیه‌السلام، هیئت مسلم بن عقیل علیه‌السلام، هیئت الزهرا سلام‌الله‌علیها، مسجد سادات کرناچی، قرارگاه فرهنگی و جهادی رایه‌الشهدا و هئیت محبان امان هادی علیه السلام برگزار گردید.

برچسب ها :

اخبار داخلی

اخبار مرتبط

دیدگاه ها (0)

ثبت دیدگاه

لطفا نام خود را به درستی وارد کنید
لطفا ایمیل خود را به درستی وارد کنید
لطفا متن دیدگاه خود را به درستی وارد کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد

خبر قبلی

شرایط احراز و شرح وظایف مشاغل شهرداری کرمانشاه
۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۶

مطلب بعدی

جلسه سازمان حمل و نقل مسافر
/۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۴
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد

سازمان فناوی اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه