جزئیات خبر

  • خانه
  • خبر
  • واگذاری شهرشادی(فانفار) به سرمایه گذار بخش خصوصی

واگذاری شهرشادی(فانفار) به سرمایه گذار بخش خصوصی

خبر

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کرمانشاه از واگذاری شهرشادی(فانفار) به سرمایه گذار بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری  ؛ وحید شامبیاتی در گفت وگو با خبرنگاران ، با بیان اینکه مدت ها بحث نوسازی شهر شادی(فانفار) مطرح بود، گفت: خوشبختانه این طلسم در نهایت شکسته شد و با حضور سرمایه گذار بخش خصوصی کار نوسازی و مرمت این مجموعه شروع شده است.

وی از انعقاد قرارداد واگذاری این مجموعه به سرمایه گذار بخش خصوصی در هفته گذشته خبر داد وافزود: قرار است طی مدت 9 ماه این مجموعه نوسازی  و تجهیز شود.

شامبیاتی از سرمایه گذاری هفت میلیارد تومانی در این مجموعه خبر داد و گفت: این اعتبار قرار است صرف خرید وسایل، بهبود فضای سبز، سنگفرش، برج روشنایی، نرده کشی و ... شود.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که با نوسازی و تجهیز این مجموعه بتوانیم مجموعه تفریحی در خور شان مردم و گردشگران تاق بستان ایجاد کنیم.

این مسئول در خصوص نحوه بهره برداری از این مجموعه توسط بخش خصوصی گفت: مدت قرارداد 12 ساله است و  سرمایه گذار بعد از تجهیز و نوسازی به مدت 12 سال از این مجموعه بهره برداری کرده و به شهرداری اجاره پرداخت می کند.

وی افزود: بعد از این مدت و با اتمام قرارداد نیز ساختمان ها و دستگاه های نصب شده تحویل شهرداری می شود.

وی با بیان اینکه نوسازی این مجموعه به دلیل نزدیکی به مجموعه تاریخی تاق بستان و مباحث میراث فرهنگی با محدودیت هایی روبرو است اظهار کرد: نمیتوان از وسایل سنگین و بلند بازی استفاده کرد و ترجیحا این شهر شادی با محوریت ایجاد فضای شادی و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان نوسازی می شود.

شامبیاتی با اشاره به وسعت حدود دو هکتاری مجموعه فانفار گفت: قرار است در برنامه نوسازی حدود 700 متر از این فضا بصورت شهرشادی مسقف طراحی شود.

فانفار(شهرشادی) از قدیمی ترین مجموعه های بازی شهر کرمانشاه واقع در تاق بستان سالهاست به دلیل فرسوده بودن تجهیزات و وسایل بازی آن تعطیل است.

اخبار داخلی

اخبار مرتبط

دیدگاه ها (0)

ثبت دیدگاه

لطفا نام خود را به درستی وارد کنید
لطفا ایمیل خود را به درستی وارد کنید
لطفا متن دیدگاه خود را به درستی وارد کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد

خبر قبلی

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری کرمانشاه: فروش زمین حاشیه تله‌کابین کذب محض است
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۶

مطلب بعدی

بودجه 880 میلیارد تومانی "شهرداری" کرمانشاه تصویب شد
/۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۵
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد

سازمان فناوی اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه