جزئیات خبر

  • خانه
  • اخبار
  • معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه: چهل و یکمین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی کلانشهرهای ایران به میزبانی کرمانشاه برگزار شد/تصمیمات کارگشایی در کمیسیون برنامه‌ریزی اتخاذ شد

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه: چهل و یکمین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی کلانشهرهای ایران به میزبانی کرمانشاه برگزار شد/تصمیمات کارگشایی در کمیسیون برنامه‌ریزی اتخاذ شد

اخبار

 

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه چهل و یکمین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی کلانشهرهای ایران به میزبانی کرمانشاه برگزار شد، گفت: تصمیمات کارگشایی در کمیسیون برنامه‌ریزی در حوزه سرمایه انسانی اتخاذ شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، دکتر کاوه مردافکن معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: برای نخستین بار است که سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی میزبان نشست کمیسیون برنامه‌ریزی کلانشهرهای ایران است.

وی افزود: نشست چهل و یکم کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی کلانشهرهای ایران به میزبانی کرمانشاه در ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ در کرمانشاه برگزار شد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه با اشاره به حضور معاونین برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کلانشهرهای ایران، تصریح کرد: در نشست چهل و یکم این کمیسیون تصمیمات کارگشایی در حوزه سرمایه انسانی، تبدیل وضعیت پرسنل، اجرای ماده ۸۴ و ۵۴ سازمان‌های تابع شهرداری، نشست‌های شهردار کرمانشاه با مسئولین عالی و تبادل تجربیات در خصوص مالیات بر ارزش افزوده اتخاذ شد.

وی خاطرنشان کرد: در این نشست در خصوص مشکلات عدم تصویب آئین‌نامه استخدامی شهرداری‌ها بحث و گفتگو شد.

دکتر مردافکن با بیان اینکه در برخی موارد ابهاماتی در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگری وجود دارد، گفت: در همین راستا مقرر شد ابهامات اجرایی این تبدیل وضعیت با نشست مشترک مدیران اداری با مدیران حقوقی کلانشهرها برطرف شود.

وی به استقبال اکثریت اعضا برای تبادل تجربیات در حل مشکلات مشترک اشاره کرد و افزود: تبادل تجربیات در خصوص اجرای ماده ۸۵ و ۵۴ سازمان‌های وابسته شهرداری‌ها و آمار جدید مالیات بر ارزش افزوده از دیگر مصوبات این نشست بود که در حل مشکلات پرسنل و درآمدی مجموعه مدیریت شهری تاثیرگذار است.

وی گفت: به پیشنهاد شهردار کرمانشاه در ادامه از نشست فصلی شهرداران کلانشهرها با مسئولین عالی قضایی، اجرایی و مقننه برگزار می شود و مشکلات پیش‌رو شهرداری‌ها از طریق این جلسات پیگیری و از طریق نمایندگان مجلس در استان‌ها برای حل مشکلات قانونی اقدام خواهد شد.

برچسب ها :

اخبار داخلی

اخبار مرتبط

دیدگاه ها (0)

ثبت دیدگاه

لطفا نام خود را به درستی وارد کنید
لطفا ایمیل خود را به درستی وارد کنید
لطفا متن دیدگاه خود را به درستی وارد کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد

خبر قبلی

به میزبانی شهرداری کلانشهر کرمانشاه برگزار شد؛ *چهل و‌ یکمین نشست کمیسیون برنامه ریزی و سرمایه انسانی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران‌*
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۸

مطلب بعدی

معاون شهردار کرمانشاه خبر داد؛ برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه نوسازی و تحول اداری در شهرداری کرمانشاه
/۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۲
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد

سازمان فناوی اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه