جزئیات خبر

  • خانه
  • اخبار
  • به میزبانی شهرداری کلانشهر کرمانشاه برگزار شد؛ *چهل و‌ یکمین نشست کمیسیون برنامه ریزی و سرمایه انسانی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران‌*

به میزبانی شهرداری کلانشهر کرمانشاه برگزار شد؛ *چهل و‌ یکمین نشست کمیسیون برنامه ریزی و سرمایه انسانی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران‌*

اخبار

 

چهل و‌ یکمین نشست کمیسیون برنامه ریزی و سرمایه انسانی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران‌ امروز ۲۸ خردادماه سال جاری به میزبانی شهرداری کلانشهر کرمانشاه برگزار شد.

 

به‌گزارش مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری کرمانشاه، چهل و یکمین نشست کمیسیون برنامه ریزی و سرمایه انسانی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران به میزبانی شهرداری کلانشهر کرمانشاه برگزار شد.

 

در این نشست مقرر شد معاونین برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی تا پایان هفته جاری مشکلات عدم تصویب آئین‌نامه استخدامی شهرداری‌ها را در قالب نامه‌ای با امضای شهرداران کلانشهرها خطاب به معاون اول رئیس جمهور تنظیم و به دبیرخانه کمیسیون ارسال کنند.

 

همچنین در ادامه این نشست در خصوص ابهامات و چالش‌های قانونی و اجرایی تبدیل وضعیت ایثارگری بحث و تبادل نظر شد و قرار شد مدیران اداری با مدیران حقوقی کلانشهرها جلساتی را برای رفع ابهامات برگزار کنند.

 

همچنین در این نشست در خصوص ماده ۸۴ و ۵۴ سازمان‌های وابسته به شهرداری بحث شد و مقرر گردید تجربیات، مشکلات و موانع اجرایی در اختیار سایر کلانشهرها قرار داده شود.

 

نشست فصلی و مشترک شهرداران کلانشهرها با مسئولین عالی قضایی، اجرایی و مقننه در راستای حل مسائل و مشکلات پیش رو و همچنین پیگیری مسائل قانونی شهرداری‌ها از طریق نمایندگان مجلس استان‌ها از دیگر مصوبات این نشست بود.

 

دیگر مصوبه اجرایی این نشست در خصوص تبادل تجربیات در خصوص آمار جدید مالیات بر ارزش افزوده در شهرداری کلانشهرها بود که مورد تاکید اکثریت اعضا حاضر در نشست قرار گرفت.

برچسب ها :

اخبار داخلی

اخبار مرتبط

دیدگاه ها (0)

ثبت دیدگاه

لطفا نام خود را به درستی وارد کنید
لطفا ایمیل خود را به درستی وارد کنید
لطفا متن دیدگاه خود را به درستی وارد کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد

خبر قبلی

شهردار کرمانشاه: *کلانشهرها پیشران توسعه جوامع هستند/ریل‌گذاری پیشرفت در شهرداری‌ها برعهده معاونت‌های برنامه‌ریزی است*
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

مطلب بعدی

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه: چهل و یکمین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی کلانشهرهای ایران به میزبانی کرمانشاه برگزار شد/تصمیمات کارگشایی در کمیسیون برنامه‌ریزی اتخاذ شد
/۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد

سازمان فناوی اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه