جزئیات خبر

  • خانه
  • اخبار
  • معاون شهردار کرمانشاه خبر داد؛ برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه نوسازی و تحول اداری در شهرداری کرمانشاه

معاون شهردار کرمانشاه خبر داد؛ برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه نوسازی و تحول اداری در شهرداری کرمانشاه

اخبار

 

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه از برگزاری کارگاه یک روزه نوسازی و تحول اداری در شهرداری کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه دکتر کاوه مرد افکن اظهار داشت: با توجه به برگزاری نشست یک روزه معاونین برنامه‌ریزی شهرداری کلانشهرهای ایران در کرمانشاه و برقراری ارتباط مستمر و بهره‌گیری از تجربیات سایر کلانشهرها، کارگاه یک روزه نوسازی و تحول اداری به میزبانی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه برگزار شد.

وی ادامه داد: در این دوره یک روزه دکتر مهدی یاراحمدی مدیرکل نوسازی و تحول اداری شهرداری مشهد از اساتید حوزه تحول اداری بهره گرفته شد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه  تصریح کرد: در این کارگاه آموزشی تجربیات موفق شهرداری مشهد با کارشناسان دفتر برنامه و بودجه، کارشناسان دفتر سرمایه انسانی، کارشناسان حوزه‌های زیرمجموعه کارگزینی و کارشناسان نوسازی و تحول اداری شهرداری کرمانشاه به اشتراک گذاشته شد.

دکتر مردافکن خاطرنشان کرد: در این دوره تجربیات در قالب سرفصل‌های آموزشی سازمان یادگیرنده، سازمان دانشی، اصلاح فرآیندها و تازه‌گردانی سازمانی به اشتراک گذاشته شد.

برچسب ها :

اخبار داخلی

اخبار مرتبط

دیدگاه ها (0)

ثبت دیدگاه

لطفا نام خود را به درستی وارد کنید
لطفا ایمیل خود را به درستی وارد کنید
لطفا متن دیدگاه خود را به درستی وارد کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد

خبر قبلی

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه: چهل و یکمین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی کلانشهرهای ایران به میزبانی کرمانشاه برگزار شد/تصمیمات کارگشایی در کمیسیون برنامه‌ریزی اتخاذ شد
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

مطلب بعدی

مدیر بازرسی شهرداری منطقه هفت شهرداری کرمانشاه منصوب و معرفی شد طی حکمی لطیف میرناصری به عنوان مدیر بازرسی شهرداری منطقه هفت شهرداری کرمانشاه منصوب و معرفی شد.
/۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد

سازمان فناوی اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه