کرمانشاه 18:27 جمعه 2/12/1398 صفحه اصلی
 
شهردار کرمانشاه: علیرغم شرایط سخت مالی، نگذاشته ایم روند خدمات و پیشرفت پروژه ها متوقف شود
1398/07/16-14:42 تعدا بازدید: 980 گروه خبری: شهرداری مرکز کد خبر: 1579
شهردار کرمانشاه: علیرغم شرایط سخت مالی، نگذاشته ایم روند خدمات و پیشرفت پروژه ها متوقف شود

شهردار کرمانشاه در جلسه شورای مدیران گفت: طی چند سال اخیر شرایط مالی سختی بر شهرداری حاکم است ولی علیرغم این شرایط سخت، با تدبیر و مدیریت مناسب نگذاشته ایم روند پیشرفت پروژه ها و خدمات رسانی به شهروندان متوقف شود.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، دکتر سعید طلوعی افزود: در این راه هرچند با مشکلات زیادی دست به گریبان بوده ایم اما همراهی و همکاری و صبر و متانت شهروندان کرمانشاه ما را به ادامه کار و تلاش بیشتر دلگرم ساخته است و از تک تک این عزیزان به خاطر این همراهی و بردباری تقدیر و تشکر می کنم .
وی با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری از سازمانهای مؤثر در کیفیت زندگی شهروندان است، تأکید کرد: باید با همدلی و همفکری و به دور از حاشیه موجبات کارایی هرچه بیشتر این نهاد خدمت رسان به شهروندان را فراهم کرد.
شهردار کرمانشاه افزود: خدمت بی منت و صادقانه به جامعه شهروندی و ایجاد بستری مناسب جهت خدمات بهتر و در خور شأن به مردم کرمانشاه قطعا موجبات توسعه و پیشرفت و تعالی شهر را به همراه خواهد داشت .
وی تصریح کرد: باید با تفکر فنی و نظارت اصولی بر اجرای طرحهای عمرانی سلامت و کیفیت پروژه های عمرانی از قبیل آسفالت، جدولگذاری و بهبود وضعیت معابر و نیز روند مطالعاتی و اجرایی تقاطع های غیرهمسطح و اصلاح هندسی معابر دنبال شود.
 شهردارکرمانشاه همچنین در خصوص وظایف حوزه معاونت توسعه و برنامه ریزی شهرداری گفت :باید توجه داشته باشیم که توسعه در ساختار اداری شهرداری بر حول محور نقش نیروی انسانی و توانمندی آن تحقق می یابد از این رو توانمندی منابع انسانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
دکتر طلوعی در ادامه بر به کارگیری و استفاده از نیروهای خلاق، متعهد و تحصیل کرده در حوزه معاونت توسعه و برنامه ریزی شهرداری تأکید کرد و ادامه داد: ایجاد فضای مناسب جهت مشارکت در انجام کارهای گروهی و توسعه سرمایه های اجتماعی و طراحی و به کارگیری نظام کارا و اثربخش باید در دستور کار این حوزه قرار گیرد.
در ادامه این جلسه سازمانهای پسماند، تاکسیرانی، آرامستانها، مشاغل شهری به ارائه اقدامات انجام شده و در دست انجام و برنامه های آتی خود پرداختند .
نظرات کاربران

نام کاربری: مهمان سلام دکتر طلوعی تنها شهرداری است خود را در اتاقی حبس کرده ومعاونین ورئیس هاب گزارش اشتباه خواهند داد ومردم ماهها است که نمی توانند با اوصحبت کنند
1398/07/20 - 07:28
نام کاربری: مهمان خاک تو سر مردم کرمانشاه که چنین شهردار و شهردارهای مناطق بی عرضه ای نصیبشون شده . 10 روزه شهرداری منطقه شش طرح جمع آوری زباله در ساعت 9 شب اجرا کرده و سطلهای زباله رو برداشته ولی خبری از جمع آوری زباله نیست و کوچه پس کوچه های شهرک الهیه ، گلها ، اتوبوسرانی و .... انباشته از زباله است هرچی هم تماس میگیرم هیچ خری جوابگو نیست . واقعا خاک بر سر بی عرضه تون
1398/08/22 - 07:57
نام کاربری: مهمان با سلام مثل شهردار کرمانشاه تا کنون به ندرت داشته از اقدامات شهری و حوزه مدیریت یا بهبود اوضاع تقریبا نسبی نشان دهنده تفکر خوب شهردار اکنون کرمانشاه می باشد و شاید استنباط و داوری منصفانه نیست به عنوان شهروند کرمانشاهی از تلاش های ایشان تشکر کرده و تقاضا داشته تا گام های بیشتر بدون توجه به هر رخدادی صورت گیرد چرا که کرمانشاه ظرفیت های زیادی دارد به خصوص طرح های عمرانی وسیع تر با تشکر
1398/09/06 - 11:34
نام کاربری: مهمان جناب آقای شهردار خواهشمند است پارک جدید آخر شهرک امام را بازدید و در خصوص کف پوش محل وسایل بازی کودکان و و سایل ورزشی دستور لازم را به مسولان منطقه دو مبذول بفرمایید چرا که زمستانها تبدیل به گل و تابستانها هم پر از گرد و خاک و باعث بیماری و الودگی پارک می شود
1398/09/16 - 11:09
نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه
  شهرداری ها و دهیاری های کشور 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|

  • مدیریت بحران | ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

    | تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava ۱۳۹۸|  •