کرمانشاه 11:19 دوشنبه 5/12/1398 صفحه اصلی
 
جمع آوری زباله به روش سنتی در منطقه۶شهرداری
1398/08/15-13:32 تعدا بازدید: 316 گروه خبری: شهرداری مرکز کد خبر: 1631
جمع آوری زباله به روش سنتی در منطقه۶شهرداری

 


معاون خدمات شهری کرمانشاه از جمع‌آوری زباله به صورت سنتی در منطقه شش شهرداری خبر داد.


مهندس خسرو عیساییان در گفتگو با خبرنگار مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری اظهار داشت: جمع آوری زباله به روش تفکیک از مبداء در سال ۷۹ در کرمانشاه اجرایی شد و اولین کارخانه بازیافت زباله کشور در کرمانشاه راه اندازی شد.
وی ادامه داد: روش جمع‌آوری به صورت مخزن رفته رفته جایگزین روش سنتی جمع‌اوری زباله شد.
معاون خدمات شهری افزود: مجموعه مدیریت شهری کرمانشاه با توجه به مخاطرات بهداشتی و معضل زباله‌گرد‌ها مجددا تصمیم به اجرای روش سنتی جمع‌اوری زباله به صورت آزمایشی در سطح منطقه شش شهرداری گرفته، که انتظار می‌رود شهروندان در اجرای این طرح به مجموعه شهرداری کمک کنند.
در ادامه مهندس فرهنگیان شهردار منطقه شش شهرداری با اشاره به جمع آوری زباله به روش سنتی در کل سطح منطقه شش اظهار داشت: منطقه شش در طرح سنتی جمع آوری  به دو لاین شرقی و غربی تقسیم شده اند.
شهردار منطقه شش افرود: جمع‌آوری زباله در محله‌های بهداری، دادگستری، نجفی، چقامیرزا فاز یک و دو در روزهای زوج و محله‌های کاشانی، ولایت فاز یک و دو، شاهد، تاکسیرانی،اتوبوسرانی، جانبازان و گلها روزهای فرد راس ساعت ۹شب جمع آوری می‌شود.
مهندس فرهنگیان در پایان از شهروندان منطقه شش درخواست داشت، تفکیک زباله در مبداء را رعایت کنند تا جمع آوری زباله به صورت منظم و دقیق انجام گیرد.
نظرات کاربران

نام کاربری: مهمان با سلام اصلا طرح خوبی نیست و چهره شهر زشت و بی نظم شده و آلودگی بیشتر
1398/08/18 - 09:53
نام کاربری: مهمان باسلام اصلا طرح خوبی نیست و باعث انباشت زباله ها در کوچه و خیابان و آلودگی معابر شده
1398/08/18 - 09:59
نام کاربری: مهمان باتوجه به زندگی امروزی که هر خانه بطور روزانه دارای زباله می باشد این طرح عجیب و غریب جای تامل دارد آقای معاون خدمات شهری لطفا از اتاق خود بیرون بیا و یه سری به منطقه 6 بزن ببین چه اتفاقی افتاده
1398/08/18 - 10:02
نام کاربری: مهمان ماهم ازساکنین الهیه هستیم،از15تابه حالا هنوز یک مرتبه هم برای حمل زباله نیامده اند زباله ها همینطور درمحل دپومیشه معلوم نیست تاکی این وقت ادامه داره،ای کاش ما شهروند کرمانشاه نبودیم
1398/08/18 - 11:37
نام کاربری: مهمان با سلام و خسته نباشی طرح خوب نیست و باعث انباشت زباله ها در کوچه و خیابان و آلودگی معابر و چهره زشت این منطقه شده .
1398/08/19 - 11:03
نام کاربری: مهمان باسلام. آقای معاون محترم باید روزهای فرد ساعت 9شب در الهیه زباله جمع اوری بشه اما دیشب (98/8/19) کل اهالی کوچه ساعت 9 تا 10.30 شب بیرون بودیم اما هیچ کسی برای جمع اوری زباله نیامد حتی در معابر اصلی هم زباله ای جمع اوری نشد. امروز صبح تمام زباله ها در کوچه و خیابان الهیه پخش بود. مسئولین محترم در شهرداری یا حرفی نزنین یا اگه میزنین نظارت کنین که اینجوری کوچه و خیابان گند برنداره قبلا سطل زباله ها بو میداد اما الان تمام محل رو بوی گند برداشته قبلا میگفتن کرمانشاه بزرگترین روستای ایران الان به لطف تصمیمات شهرداری و عدم اجرای تصمیمای خودتان کرمانشاه میشه بزرگترین زباله دانی .
1398/08/20 - 11:59
نام کاربری: مهمان سلام ما در فاز ۲ چغا میرزا ساعت ۹ شب دوشنبه گذاشتیم نبردند
1398/08/20 - 21:58
نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه
  شهرداری ها و دهیاری های کشور 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|

  • مدیریت بحران | ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

    | تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava ۱۳۹۸|  •