کرمانشاه 13:36 پنجشنبه 30/3/1398 صفحه اصلی
 
تشریح  فعالیت ها و اقدامات شهرداری  منطقه چهار
1397/12/21-11:26 تعدا بازدید: 250 گروه خبری: مناطق کد خبر: 175
خبرگزاری منطقه 4
تشریح فعالیت ها و اقدامات شهرداری منطقه چهار
تشریح فعالیت ها و اقدامات شهرداری منطقه چهار

تشریح  فعالیت ها و اقدامات شهرداری  منطقه چهار

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه ، پیرو بازدید دکتر طلوعی از سطح منطقه 4 ، مهندس بیژن مرادی شهردار منطقه مهمترین  اقدامات و فعالیتهای این منطقه را تشریح نمود .

شهردار منطقه چهار گفت : با توجه به تاکیدات و مواردی که شهردار محترم بر آن تاکید داشتند و نزدیک شدن به ایام پایانی سال ، فعالیتها و خدمت رسانی ها در سطح منطقه سرعت بیشتری  گرفته  و در این راستا مرمت و اصلاح جداول و پیاده رو از میدان فردوسی تا خیابان دبیراعظم ، اجرای پیاده سازی و اصلاح هندسی بازارتوپخانه ، اجرای جدولگذاری حریم آبشوران ، ترمیم و بازسازی معابر پارکهای شهرک بعثت در حال انجام و خرید کف پوش جهت فرش نمودن معابر میدان فردوسی در حال تهیه و حمل می باشد.

مهندس مرادی افزود : در بحث فضای سبز نیز اقدامات خوبی صورت گرفته که در خصوص شروع درختکاری برآوردهای لازم جهت تهیه درختان  مورد نیاز به عمل آمده و در حال خرید و تهیه اقلام از پیمانکاری می باشد ، تشتکی دور درختان  در مسیرهای خیابان  خیام و سعدی انجام و در حال اتمام است ، دور درختی بتنی جهت تکمیل مسیرهای فردوسی به کاشانی ودرخت کاریهای جدید پیگیری و در حال تهیه می باشد ، تهیه تندیس شهدا و سایر المانها جهت میدان فردوسی و کاشانی انجام و توسط پیمانکار تحت اقدام است ، پیگیری و اعلام آمار نیاز مبلمان در مسیر تقاطع مدرس تا سه راه برق  و نیز خیابان  معلم شرقی انجام شده است .

وی ادامه داد : تعدادی المان نوروزی جهت ایام نوروز انتخاب و تحت اقدام است و همچنین احیای فضای سبز و تجهیز ابنیه پارکهای شهرک بعثت  تحت اقدام می باشد ، طراحی محوطه انتهای غربی پارک لاله در حال اقدام ، طرح برجسته میدان فردوسی نیز در حال بازسازی است .

شهردار منطقه 4 در پایان گفت : انجام نقاشی دیواری در چند محل ، انجام هرس فصلی منسجم و مرتب درختان سطح منطقه در 90 درصد خیابانها و هرس تزئینی درختان کاج و انجام اسپار و کوددهی زمستانی و یخ آب زمستانی و مبارزه با آفات از دیگر اقدامات و فعالیتهای پرسنل و کارگران سطح این منطقه می باشد .
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

| تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava|