کرمانشاه 13:56 یک شنبه 18/3/1399 صفحه اصلی
 
آغاز پویش های شهروندی در ڪرمانشاه
1398/12/18-22:52 تعدا بازدید: 224 گروه خبری: سازمان ها کد خبر: 1781
آغاز پویش های شهروندی در ڪرمانشاه

‍ 
▫️رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ڪرمانشاه از آغاز به ڪار پویش های شهروندی فرهنگی برای خانواده های ڪرمانشاهی به عنوان گامی در جهت فرصت سازی در جهت مقابله با بیماری ڪرونا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری، مهدی عبدالمالڪی با بیان این ڪه باید از خانه ماندن شهروندان در راستای پیشگیری از ابتلا به بیماری ڪرونا بعنوان فرصت استفاده ڪرد، گفت: در راستای استفاده مطلوب از زمانی ڪه همشهریان در خانه مانده اند و با توجه به اینڪه در حال حاضر فضای مجازی بهترین راه و مسیر ارتباطی مردمی است، پویش های شهروندی نظیر #ڪرمانشاه_ڪتاب_میخواند  #ڪرمانشاه_قصه_میگوید و #ڪرمانشاه_آواز_میخواند با همڪاری حوزه هنری و اداره ڪل امور ڪتابخانه ها و تعدادی از مجموعه های دیگر فرهنگی در شهر راه‌اندازی شده است.
وی افزود: به دنبال فرهنگسازی، آگاهسازی و جلب مشارڪت و نظارت شهروندی در حوزه های مدنظر هستیم و شهروندان می‌توانند از این پس برای ڪسب اطلاعات در خصوص پویش به آدرس پیج گهواره تمدن در اینستاگرام مراجعه نمایند.

#ڪرمانشاه_ڪتاب_می خواند 

▫️معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ڪرمانشاه از برگزاری پویش شهروندی «#ڪرمانشاه_ڪتاب_می خواند» با هدف تبدیل هر خانه به یڪ پایگاه فرهنگی خبر داد.
مهدی عبدالمالڪی در این باره اظهار ڪرد: این پویش شهروندی با هدف ترویج فرهنگ ڪتابخوانی و ترغیب شهروندان به خانه ماندن در راستای پیشگیری از ابتلا به ڪرونا ویروس برگزار می شود.
وی افزود: پویش شهروندی «#ڪرمانشاه_ڪتاب_می خواند » ویژه تمامی رده های سنی از ڪودڪان تا بزرگسالان است و زمان شرڪت در جشنواره از ۲۰ اسفند ماه ۹۸ تا ۳۰ فروردین ماه ۹۹ است.
عبدالمالڪی گفت: در این پویش، شهروندان ڪرمانشاهی ضمن مطالعه و معرفی گزیده ای از موضوع ڪتاب، دوستان خود را به این پویش دعوت خواهند ڪرد.
وی ابراز داشت: شرڪت ڪنندگان می توانند با ارسال ویدئویی حداڪثر ۵۹ ثانیه ای ڪه در حالت افقی تصویربرداری شده، ڪتاب مورد علاقه خود را با #ڪرمانشاه_ڪتاب_میخواند در صفحه ی خود بارگذاری نمایند و یا برای ادمین پیج گهواره تمدن به آدرس: ghwrhtmdn در اینستاگرام ارسال فرمایند.
عبدالمالڪی گفت: این پویش با حمایت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ڪرمانشاه، اداره ڪل امور ڪتابخانه ها و حوزه هنری استان ڪرمانشاه برگزار می شود و به ۴۰ نفر از برگزیدگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

#پویش_شهروندی_ڪرمانشاه_قصه_میگوید

▫️عبدالمالڪی با معرفی #پویش_شهروندی_ڪرمانشاه_قصه_میگوید افزود: در این پویش، شهروندان ڪرمانشاهی می توانند با ارسال ویدئویی حداڪثر ۵۹ ثانیه ای ڪه در حالت افقی تصویربرداری شده، اقدام به قصه گویی ڪرده و با #ڪرمانشاه_قصه_میگوید در صفحه ی خود بارگذاری نمایند و یا برای ادمین پیج گهواره تمدن به آدرس: ghwrhtmdn در اینستاگرام ارسال فرمایند.
وی گفت: قصه ها می تواند اثر خود شرڪت ڪننده یا دیگران باشد و به ۴۰ نفر از برگزیدگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.
این پویش نیز با همراهی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، ڪانون پرورش فڪری ڪودڪان و نوجوانان ڪرمانشاه و حوزه هنری برگزار خواهد شد.

#پویش_شهروندی_ڪرمانشاه_آواز _می خواند

▫️رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ڪرمانشاه در خصوص سومین پویش فرهنگی گفت: در این پویش، شهروندان ڪرمانشاهی علاقه مند به آواز می توانند با ارسال ویدئویی از اجرای خود در حداڪثر ۵۹ ثانیه ڪه در حالت افقی تصویربرداری شده و با #ڪرمانشاه_آواز_میخواند در صفحه ی خود بارگذاری نمایند و یا برای ادمین پیج گهواره تمدن به آدرس: ghwrhtmdn در اینستاگرام ارسال فرمایند.
وی افزود: به ۴۰ نفر از برگزیدگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد و شرڪت ڪنندگان میتوانند آثار خود را  از ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ لغایت ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ارسال نمایند.
در این پویش نیز سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، حوزه هنری، انجمن موسیقی ڪرمانشاه، موسسه موسیقی ارشام، ارڪستر فیلارمونیڪ ڪودڪ و نوجوان ڪرمانشاه همڪاری دارند.

#ڪرمانشاه_ڪتاب_میخواند 
#ڪرمانشاه_قصه_میگوید 
#ڪرمانشاه_آواز_میخواند
#ڪرونا_را_شڪست_میدهیم
#درخانه_بمانیم
@Gahvaretamadon
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه
  شهرداری ها و دهیاری های کشور 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|

  • مدیریت بحران | ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

    | تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava ۱۳۹۸|

    آدرس : کرمانشاه :میدان غدیر-شهرداری کرمانشاه-کد پستی:6716741477 - فاکس :0833722299 تلفن :08337224447-الی 9

  •