کرمانشاه 23:01 یک شنبه 27/11/1398 صفحه اصلی
 
 یک میلیون و 250 هزار مترمربع از معابر کرمانشاه آسفالت می شود
1398/02/09-17:05 تعدا بازدید: 358 گروه خبری: روابط عمومی کد خبر: 276
 یک میلیون و 250 هزار مترمربع از معابر کرمانشاه آسفالت می شود

 مدیر روابط عمومی شهرداری کرمانشاه گفت: در سال جاری با تلاش شهردار کرمانشاه و اعضای شورای شهر قرار بر این است یک میلیون و 250 هزار متر مربع از معابر و خیابان های سطح شهر آسفالت شود که در مناطق هشت گانه شهرداری در حال انجام است. 

امیررضا دولتشاهی در گفت و گو با ایرنا، با بیان اینکه آسفالت معابر کرمانشاه در وضعیت مناسبی قرار ندارد، افزود: از همین رو تصمیم فوق گرفته شد که شامل لکه گیری، ترمیم حفاری ها و روکش آسفالت معابر و خیابان ها است. 

وی اضافه کرد: مواردی که مانع از انجام بهتر در حوزه آسفالت شهر شده به دلیل شرایط بارندگی و آب و هوایی است و بارندگی امسال موجب شده که آسفالت معابر با اندکی کندی و تغییر پیش رود.

 دولتشاهی در زمینه برنامه شهرداری برای بازسازی و ایمن سازی نقاط حادثه خیز و در معرض سیل به ویژه منطقه «کرناچی» گفت: ساخت و سازهای منطقه کرناچی به ویژه در حوالی رودخانه قبل از اینکه به شهر و شهرداری ملحق شود شکل گرفته است و شاید به زمانی تعلق داشته که زیرمجموعه بخشداری ها بوده و نظارت کاملی برآن ها نبوده است. ازهمه توان برای نظارت ساخت و ساز در مناطق حادثه خیز استفاده می شود 

وی با اشاره به اینکه در وزارت کشور و شهرداری ها در زمینه ساخت و ساز در حریم رودخانه ها تصمیماتی گرفته شده و به استانداری ها و شهرداری ها ابلاغ شده، گفت: باید به این قوانین پایبند باشیم و نظارت ها در این زمینه بیشتر خواهد شد. 

مدیر روابط عمومی شهرداری کرمانشاه بر نظارت بیشتر ساخت و ساز در مناطق حادثه خیز تاکید کرد و افزود: انتظار داریم شهروندان این موضوع را رعایت کنند و اگر تخلفی دیدند مورد را به همکاران در 137خبر بدهند تا نیروهای اجراییات بتوانند برای ایمنی شهروندان و عدم آسیب رسانی وارد عمل شوند. 

وی اضافه کرد: شهرداری با تمام توان و اعمال قانون در این زمینه ورود پیدا می کند. ساماندهی به معنای بیکارشدن نیست 

دولتشاهی در زمینه شایعه اخیر مبنی بر اخراج تعدادی از نیروهای خدماتی شهرداری ادامه داد: به هیچ عنوان اخراجی در این زمینه نداریم و به دنبال ساماندهی نیروها هستیم چرا که چندین سال است نیروها به گونه مطلوب ساماندهی نشده اند و موجب شده هم نیروها و هم مدیریت شهری در راستای خدمات بهتر آسیب ببینند. 

وی با بیان اینکه ساماندهی به معنای بیکارشدن نیست، اضافه کرد: این امر موجب می شود تا افراد بنا بر تخصص و تعهد در مکان خود قرار بگیرند و در صورت لزوم در دوره های آموزشی شرکت کنند و حتی این توانمندی می تواند در معیشت آنان تاثیرگذار شود.

 شهرستان کرمانشاه بیش از نیمی از جمعیت 2 میلیون نفری استان را در خود جا داده است.
نظرات کاربران

نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:10
نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:16
نام کاربری: مهمان
1398/04/24 - 12:21
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:05
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:06
نام کاربری: مهمان
1398/04/25 - 16:07
نام کاربری: مهمان معابر عمده کرناچی و خیابان های فرعی زیادی از این شهرک همچنان در انتظار آسفالت و لکه گیری هستند ☺☺خواهش داریم رسیدگی شود 😣😣😣
1398/05/27 - 20:01
نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه
  شهرداری ها و دهیاری های کشور 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|

  • مدیریت بحران | ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

    | تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava ۱۳۹۸|  •