کرمانشاه 06:26 چهارشنبه 18/4/1399 صفحه اصلی
 
در روز ملی ارتباطات؛   مدیران روابط عمومی معاونت، سازمان‌ها و مناطق هشت‌گانه شهرداری تجلیل شدند
1399/02/30-11:06 تعدا بازدید: 213 گروه خبری: شهرداری مرکز کد خبر: 2875
در روز ملی ارتباطات؛ مدیران روابط عمومی معاونت، سازمان‌ها و مناطق هشت‌گانه شهرداری تجلیل شدند
در روز ملی ارتباطات و روابط عمومی از مدیران روابط عمومی معاونت ها سازمان ها و مناطق هشت‌گانه شهرداری کرمانشاه تجلیل شد.

  به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، با حضور مهندس امید کریمی معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی، مهندس کوروس رستم پور مدیر کل اداره حراست، مهندس امیررضا دولت‌شاهی مدیرکل اداره ارتباطات و امور بین الملل و حجت الاسلام هادی کماسی رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری کرمانشاه به مناسبت روز ملی ارتباطات از مدیران روابط عمومی معاونت ها سازمان ها و مناطق هشت‌گانه شهرداری کرمانشاه تجلیل به عمل آمد.

 بر اساس این گزارش امیررضا دولت‌شاهی مدیرکل اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه در این مراسم با اشاره به اهمیت روابط عمومی در ادارات گفت :امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک واحد تبلیغاتی بلکه به عنوان امین و مشاور مدیر سازمان به آن نگاه می شود.
دولت شاهی افزود :امروز مدیران روابط عمومی باید در کنار تخصص در حوزه سواد رسانه ای و اصول خبر نویسی قدرت تحلیل محتوا  و ارتباط گیری درست را با رسانه ها در جهت تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی درست اقدامات سازمان‌های متبوع خود را داشته باشند.

وی با اشاره به قدرت فضای مجازی در عصر ارتباطات گفت: در دهه‌های گذشته ابزاری به نام فضای مجازی وجود نداشت و اطلاع رسانی ها به  شکل سختی صورت می گرفت اما فضای مجازی که امروز همه گیر شده است و اخبار و اطلاعات در ثانیه به دست مخاطب می رسد و این موضوع اهمیت سرعت عمل در کنار دقت را در روابط عمومی بالاتر می برد.

امید کریمی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری کرمانشاه گفت: روابط عمومی مجموعه شهرداری کرمانشاه و سازمانها ،  مناطق و معاونت ها تحت عنوان اداره کل ارتباطات و  امور بین الملل از ادارات  درخشان و فعال در بین ادارات استان است

وی افزود: در مورد برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی سعی شده است که ساماندهی پرسنل و کارکنان بر اساس تجربه تخصص و مدارک تحصیلی باشد که در تمامی ادارات تابعه شهرداری شاهد بهره‌وری روزافزون هستیم.

در پایان مراسم توسط مهندس امید کریمی معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی، مهندس کوروس رستم پور مدیر کل اداره حراست شهرداری، حجت الاسلام هادی کماسی رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری و مهندس امیررضا دولتشاهی از مهندس امیر مهران قدمخیر مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری، مهندس معین یزدانی مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، مهندس داوود امامی مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی و مهندس هوشنگ احمدی مدیر روابط عمومی سازمان حمل و نقل مسافر به عنوان مدیران برتر در حوزه روابط عمومی و ارتباطات تجلیل شد.

 گفتنی است که از تمامی مدیران روابط عمومی معاونت ها سازمان ها و مناطق هشت‌گانه شهرداری و پیشکسوتان حوزه ارتباطات در اداره کل روابط عمومی شهرداری کرمانشاه تجلیل شد.

 

 
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه
  شهرداری ها و دهیاری های کشور 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|

  • مدیریت بحران | ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

    | تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by fava ۱۳۹۸|

    آدرس : کرمانشاه :میدان غدیر-شهرداری کرمانشاه-کد پستی:6716741477 - فاکس :0833722299 تلفن :08337224447-الی 9

  •