اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > بازدید استاندار کرمانشاه از تقاطع غیر همسطح ده مجنون


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید استاندار کرمانشاه از تقاطع غیر همسطح ده مجنون

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه، اسدالله رازانی از پروژه تقاطع غیرهمسطح ده مجنون بازدید کرد و گفت: امیدواریم این پروژه هرچه زودتر به بهره برداری برسد.

وی افزود: سوار کردن قطعات فلزی عرشه این تقاطع باید با سرعت بیشتری انجام و این پروژه برای استفاده مردم آماده شود.

مهندس آرش رضایی شهردار کرمانشاه نیز پیشرفت کنونی این پروژه را ۹۰ درصد اعلام کرد .

وی ادامه داد: تقاطع غیرهمسطح ده مجنون نیمه خرداد تحویل می شود

شهردار کرمانشاه یادآور شد: کار نصب عرشه در مراحل نهایی است و فقط تیر فلزی وسط عرشه باقی مانده که به زودی نصب می شود.  

مهندس رضایی در خصوص تقاطع غیرهمسطح امام حسین(ع) نیز اظهار کرد: این تقاطع نیز ۱۸ ماه دیگر یعنی شهریور سال ۹۷ به نتیجه می رسد و هدف این طرح در نهایت کاهش بار ترافیکی محدوده رودکی و جاده سنندج است.

وی در خصوص پارک جنگلی سراب قنبر نیز که مورد بازدید استاندار قرار گرفت، اظهار کرد: ۱۶۰ هکتار از این محدوده جنگل کاری خواهد شد که فعلا ۶۰ هکتار برای کاشت نهال چاله کنی شده است. ۲۰ هکتار تاکنون نهال کاری شده و مابقی نیز به زودی انجام خواهد شد.

شهردار کرمانشاه تاکید کرد: راه دسترسی برای این پارک جنگلی نیز در حال اجرا و خاک برداری است و تمهیداتی نیز برای تامین آب آن در نظر گرفته شده است.


١٨:٢٤ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٦٨٤٠    /    تعداد نمایش : ٤٠٩خروج
5287917 : کل بازديدکنندگان 1449 : بازديدکنندگان امروز 1412642 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد