اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > جلسه بررسی پیشرفت پروژه پارک بزرگ سراب قنبر با حضور سرپرست شهرداری و مدیران پروژه برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه بررسی پیشرفت پروژه پارک بزرگ سراب قنبر با حضور سرپرست شهرداری و مدیران پروژه برگزار شد.

 

 

 دراین جلسه سرپرست شهرداری کرمانشاه بر لزوم برنامه ریزی مناسب برای  تسریع  در عملیات پروژه با توجه به نقش آن در محیط زیست شهری تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه ؛ مهندس حامد لعل بخش در جلسه بررسی پیشرفت پروژه پارک بزرگ سراب قنبر گفت : یکی از مهمترین مسائل مهم کشور ما به خصوص کرمانشاه مشکل آلودگی هوا و مباحث زیست محیطی است و فضای سبز بعنوان یکی از ارکان اصلی و مهم در برنامه ریزی و مدیریت شهری می تواند تاثیرات بسیار مهم و قابل توجهی در کنترل و بهبود هوای شهرها داشته باشد .

وی افزود : رشد بی رویه و نا پایدار شهر باعث تخریب بسیاری از نواحی شهری شده است و کمربند فضای سبز یکی از برنامه های اساسی باید باشد که در دستور کار قرار گیرد و پارک بزرگ  سراب قنبر نیز به عنوان بخشی از این مهم در کنترل آلودگی  هوای شهر می تواند نقش چمشگیری داشته باشد .

مهندس حامد لعل بخش با تاکید بر لزوم برنامه ریزی زمانبندی شده و مناسب جهت تسریع در پیشرفت پروژه پارک سراب قنبر و نقش آن در محیط زیست  شهری اظهار داشت : با توجه به وسعت پارک بزرگ سراب قنبر به عنوان بزرگ ترین پارک غرب کشور باید مباحث زیبا شناسی ، سبک طراحی و پیشینه فرهنگی و اجتماعی و چشم انداز مناسب در اجرای این پروژه مد نظر قرار گیرد و از فرصتهای مناسب جذب سرمایه گذار و نیز گردشگر با برنامه ای هدفمند پروژه را پیش ببریم .

در ادامه مهندس فرامرز رحمتیان مدیر پروژه در خصوص پیشرفت فیزیکی فاز اول این پروژه که به مباحث 168 هکتار می باشد و اولویتهای اجرایی در خصوص آب رسانی ،کاشت گونه های گیاهی و پیشرفت راه سازی گزارش را ارائه نمودند .

 


٠٧:٤٤ - سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٧٩٧٣    /    تعداد نمایش : ٩٤خروج
5571530 : کل بازديدکنندگان 1716 : بازديدکنندگان امروز 1455298 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد