اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > 65 هزار مترمربع از معابر کرمانشاه "خط کشی" می‌شود 


  چاپ        ارسال به دوست

65 هزار مترمربع از معابر کرمانشاه "خط کشی" می‌شود 

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از خط کشی 65 هزار مترمربع از معابر شهر کرمانشاه در روزهای آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ؛همایون نوری در گفت و گو با خبرنگاران ، اظهار کرد: خوشبختانه با مساعدت شهردار و شورای شهر کرمانشاه از محل اعتبارات ماده 23 مبلغ 150 میلیون تومان برای خط کشی آسفالت معابر اختصاص داده شد.

 نوری تصریح کرد: با این اعتبار ظرف مدت 10 روز حدود 65 هزار مترمربع از معابر شهر کرمانشاه خط کشی می‌شود که فعلا به خاطر شرایط غبارآلودگی هوا که موجب تیره شدن خطوط نقاشی شده می شود، شروع آن به تاخیر افتاده است.

معاون حمل و نقل شهرداری کرمانشاه افزود: علاوه بر این قرار است از محل اعتبارات جاری نیز مبلغ 300 میلیون تومان به امر خط کشی آسفالت معابر اختصاص یابد که ظرف یک ماه آینده این امر نیز محقق می‌شود.

 نوری به اهمیت خط کشی آسفالت معابر در پیشگیری از تصادفات نیز اشاره کرد و افزود: خط کشی معابر در کنار فرهنگ صحیح رانندگی می تواند تا 60 درصد در پیشگیری از وقوع تصادفات تاثیرگذار باشد.


٢٢:٤٧ - سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٧٩٨٠    /    تعداد نمایش : ٩١خروج
5571392 : کل بازديدکنندگان 1578 : بازديدکنندگان امروز 1455221 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد