اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > بازدید سرزده سرپرست شهرداری کرمانشاه ازمنطقه 8 شهرداری


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید سرزده سرپرست شهرداری کرمانشاه ازمنطقه 8 شهرداری

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه ؛ سرپرست شهرداری کرمانشاه به صورت سرزده در شهرداری منطقه 8 حضور یافت و ضمن بررسی روند خدمات دهی به ارباب رجوع و بازدید  از تعدادی از محلات این منطقه در جریان روند آخرین اقدامات شهرداری منطقه در خصوص پروژه های عمرانی ، خدماتی و فرهنگی قرار گرفت .

وی در حاشیه این بازدید گفت : منطقه 8 با حضور شهروندان فهیم دارای پتانسیل بسیار بالایی جهت توسعه شهر می باشد و سیاستگذاری مدیریت شهری در شهرداری منطقه 8  باید زیرساختهای مشارکت هرچه بیشتر شهروندان این منطقه را فراهم نماید تا با نظارت بیشتر خود همشهریان عزیز ارائه خدمات با کیفیت مناسب تری صورت پذیرد .

مهندس حامد لعل بخش افزود : در راستای پیشرفت و توسعه شهر باید رفاه و آسایش شهروندان جزو اصلی ترین برنامه های مدیریت شهری باشد و بسترهای مناسب خدمات دهی در کمترین زمان و با بهترین کیفیت را در دستور کار قرار دهیم .

سرپرست شهرداری کرمانشاه در پایان طی نشستی با شهردار و مدیران منطقه 8 به تشریح برنامه های مدیریت شهری پرداخت و دستورات لازم را در جهت تسریع دراجرای فعالیتهای عمرانی و خدماتی در سطح منطقه 8 صادر کرد .  

 


١٠:٤٢ - يکشنبه ١٤ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٨٠٢٧    /    تعداد نمایش : ١٣٨خروج
5571395 : کل بازديدکنندگان 1581 : بازديدکنندگان امروز 1455223 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد