اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > تقدیر مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه از تاکسیرانان جابجایی بیش از 3 هزار گردشگر در تور رایگان گردشگری تاکسیرانی


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه از تاکسیرانان جابجایی بیش از 3 هزار گردشگر در تور رایگان گردشگری تاکسیرانی

 

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرمانشاه از خدمات رسانی و همراهی و همکاری خوب تاکسیرانان کرمانشاهی با برنامه ها و اهداف سازمان تاکسیرانی در سال 95 و همچنین در ایام تعطیلات نوروز 96 تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، سجاد سلیمانی با اشاره به فعالیت و خدمات رسانی تاکسیرانان در ایام نوروز گفت: بیش از 3000 مسافر نوروزی در قالب تور رایگان گردشگری نوروز به وسیله تاکسی های فعال در این طرح جابه جا شده و به اماکن تاریخی و گردشگری و نقاط دیدنی شهر انتقال یافتند.

وی همچنین یادآورشد: طرح 200 دستگاه تاکسی راهنمای گردشگر که در مبادی ورودی شهر جهت راهنمای مسافران مستقر شدند روزانه راهنمای بیش از 1200 نفر از میهمانان نوروزی بودند.

سلیمانی اختصاص کارواش جهت شستشوی رایگان تاکسی های شهر کرمانشاه و تاکسیهای مسافران نوروزی را یکی از اقدامات سازمان تاکسیرانی برشمرد که به منظور رفاه حال تاکسیرانان و تشویق برای نظافت هرچه بیشتر تاکسی ها انجام شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه کاهش 30 درصدی شکایت در سال 95 و کاهش 70 درصدی شکایات مردمی از تاکسیرانان در ایام نوروز را نشانه همراهی بیش از پیش آنان با اهداف سازمان تاکسیرانی و تلاش برای خدمات رسانی مطلوبتر و تکریم مسافران دانست و گفت: احترام به شهروندان و جلب رضایت آنان از اهداف اصلی و اولویت اول سازمان تاکسیرانی است که خوشبختانه رانندگان زحمتکش تاکسی علیرغم همه مشکلاتشان سعی در تحقق این مهم دارند و عملکرد و فعالیت خود را بر این اساس شکل می دهند.

وی تأکید کرد: افراد جامعه به راننده تاکسی اعتماد دارند و حتی ناموس و خانواده خود را به آنها می‌سپارند لذا انتظار می‌رود راننده ضمن حفظ امنیت و آرامش خود در رانندگی نسبت به حریم ‌نگه داشتن نوامیس مردم حساس باشد که خوشبختانه عموم تاکسیرانان کرمانشاهی امین مردم و قابل اعتماد هستند.

سلیمانی هرگونه بداخلاقی را در این حوزه غیرقابل قبول خواند و یادآور شد: مسئولیت سنگینی بر عهده همه رانندگان تاکسی است و آنها باید مدیریت یک شهر و مردمان آن را به خوبی در رفتار و منش خود متجلی کنند نه اینکه بخواهند با الفاظ یا رفتار نامناسب و خارج از شئون و ایجاد فضای نامناسب در داخل تاکسی اعتماد مردم را از بین ببرند

 

 


١١:٢٢ - چهارشنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٦٨١٩    /    تعداد نمایش : ١٨٨خروج
5341341 : کل بازديدکنندگان 681 : بازديدکنندگان امروز 1418994 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد