اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > نشست معاون استاندار، شهردار و مدیران شهرداری کرمانشاه با معاون وزیرکشور و رئیس سازمان شهرداریها


  چاپ        ارسال به دوست

نشست معاون استاندار، شهردار و مدیران شهرداری کرمانشاه با معاون وزیرکشور و رئیس سازمان شهرداریها

نشست معاون استاندار، شهردار و مدیران شهرداری کرمانشاه با معاون وزیرکشور و رئیس سازمان شهرداریها هیئتی متشکل از معاون عمرانی استاندار شهردار و معاونین شهرداری کرمانشاه به منظور پیگیری مصوبات سفر وزیرکشور و بررسی مشکلات این شهر با مهندس هوشنگ خندان دل معاون عمرانی وزیرکشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریها دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه، در این نشست که مدیران ارشد سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور نیز حضور داشتند، ضمن پیگیری مصوبات سفر وزیر کشور، موضوعاتی چون قطارشهری، خرید اتوبوس و تجهیز ناوگان اتوبوسرانی، خرید تجهیزات و خودروهای آتشنشانی، تبدیل وضعیت پرسنل، نوسازی بازیافت فرسوده و.... مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان مهندس خندان دل ضمن تأیید وجود مشکلات شهرهای استانهای مرزی از جمله شهر کرمانشاه تصریح کرد که در این خصوص مساعدت لازم صورت خواهد گرفت .

شهردار کرمانشاه درحاشیه این نشست گفت: تلاش ما بر این منوال است که بسیاری از مشکلات شهر کرمانشاه را، درحد ممکن رفع نمائیم، حجم گسترده ای از مشکلات متعدد وجود دارد و نباید انتظار داشته باشیم که به یکباره همه آنها برطرف شوند چراکه این کار سختی است ولی قطعا باصبر وشکیبایی ومشارکت شهروندان فهیم کرمانشاهی وحمایت مسئولین آینده خوبی در انتظار شهر کرمانشاه خواهد بود.

مهندس آرش رضایی افزود: درجلسه ای که برگزار شد و حول محورهای مطرح شده قولهای خوبی جهت مساعدت و نگاه ویژه به کرمانشاه داده شد و از حمایتهای بی دریغ مسئولین وزارت کشور بخصوص معاونت عمرانی وزیر و رییس و مدیران ارشد سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برای رفع و کاهش مشکلات شهرکرمانشاه، کمال تقدیروتشکر را داریم. وی با اشاره موضوعات مطرح شده در این نشست گفت: در خصوص تبدیل وضعیت شغلی کارکنان شرکتی وقراردادی که از چند ماه پیش در دستور کار شهرداری قرار گرفته بود تصمیمات مناسبی گرفته شد که به دنبال اجرایی شدن آن هستیم ودر این زمینه مسئولین وزارت کشور نیزمساعدت لازم را انجام داده اند. شهردار کرمانشاه با اشاره به مشکلات ترافیکی این شهر بر لزوم تجهیز و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و تسریع در تکمیل پروژه قطار شهری و مساعدتهای دولت در این باره، تأکید کرد و افزود: خوشبختانه دولت نیز قولهای مساعدی در این رابطه داده است و امیدواریم بتوانیم با تجهیز و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی و اتمام پروژه قطارشهری و سایر اقدامات و برنامه های ترافیکی شاهد ترافیکی روان و ایمن در شهر باشیم.

 وی همچنین با یادآوری حادثه آتشسوزی بازار زرگرهای شهرکرمانشاه، بر ضرورت تجهیز سازمان آتشنشانی شهرداری برای اقدام مناسب و به موقع و کاهش آسیب های ناشی از حوادث احتمالی و غیرمترقبه باتوجه به گستردگی بافت فرسوده و در معرض آسیب تأکید کرد.

مهندس رضایی از پیگیریهای مجدانه استاندار و بویژه مهندس نیک کردار معاون عمرانی استانداری برای رفع مشکلات شهر کرمانشاه قدردانی کرد و افزود: خوشبختانه همدلی و حمایتهای خوبی از سوی مسئولین و مدیر ارشد اجرایی استان و شورای اسلامی شهر کرمانشاه از برنامه های مدیریت شهری این شهر صورت می گیرد که این همدلی آینده خوبی را برای شهر و شهروندانش رقم خواهد زد.


١١:٥١ - دوشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٦٨٢٥    /    تعداد نمایش : ٣٠٢خروج
5287907 : کل بازديدکنندگان 1439 : بازديدکنندگان امروز 1412637 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد