اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > آغاز عملیات تقاطع غیر همسطح امام (ره) در آینده ای نزدیک


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز عملیات تقاطع غیر همسطح امام (ره) در آینده ای نزدیک

شهردار کرمانشاه با اشاره به اینکه عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح میدان امام(ره)به زودی آغاز می‌شود، گفت: این تقاطع را 24 ماهه تحویل می‌دهیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه، آرش رضایی در حاشیه بازدید استاندار از پروژه‌های عمرانی سطح شهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عملیات عمرانی تقاطع امام حسین(ع) رسما آغاز شده و 18 ماهه به نتیجه خواهد رسید.

. شهردار کرمانشاه با بیان اینکه این دو تقاطع بعد از کش و قوس فراوان امسال آغاز شدند، افزود: تا 24 ماه آینده هر دوی این تقاطع ها را تحویل می‌دهیم.

مهندس رضایی در ادامه از تقاطع غیرهمسطح "ده‌مجنون" هم یاد کرد و گفت: این پروژه اکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. وی دلیل تاخیر در اجرای این پروژه را بارندگی‌های اسفند و فروردین اعلام کرد و یادآور شد: تلاش می‌کنیم با افزایش شیفت این پروژه در خرداد به بهره‌برداری برسد

وی سپس از ساماندهی ورودی شرقی شهر کرمانشاه یاد کرد که با سرعت در دست اجرا است و افزود: معبر پوشش آبشوران در محدوده میدان جلیلی نیز در خرداد ماه افتتاح می‌شود.

 کرمانشاه تاکید کرد: پروژه سراب قنبر نیز امروز مورد بازدید قرار گرفت که این پروژه را نیز برای برقراری توازن در تفرجگاه‌های شهر اجرا خواهیم کرد.

به گفته شهردار کرمانشاه ، اکنون 60 هکتار از سراب قنبر برای کاشت درخت چاله‌کنی شده و 30 هکتار از آن درختکاری شده و مابقی نیز تا خرداد درختکاری می‌شود.

رضایی با بیان اینکه خاکبرداری جاده سراب قنبر تا میدان آزادگان نیز به عرض 12 متر در دست اجرا است، خاطرنشان کرد: خاک ریزی نیز به زودی اجرا خواهد شد.

 


١٨:١٦ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٦٨٣٩    /    تعداد نمایش : ٤٢٤خروج
5341342 : کل بازديدکنندگان 682 : بازديدکنندگان امروز 1418995 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد