اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > 8جايگاه سوخت سي.ان.جي به تاکسي‌هاي کرمانشاه اختصاص يافت


  چاپ        ارسال به دوست

8جايگاه سوخت سي.ان.جي به تاکسي‌هاي کرمانشاه اختصاص يافت

مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهرداري کرمانشاه، از اختصاص 8 جايگاه سي ان جي به تاکسي هاي اين شهر خبر داد. 
به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني کرمانشاه، سجاد سليماني با اعلام اين خبر گفت: با درخواست هاي مکرر و پيگيري‌هاي مداوم و به منظور رفاه حال رانندگان، کاهش مدت زمان سوخت گيري تاکسي‌ها و تسريع در ارائه خدمات به شهروندان، 8 جايگاه توزيع سي.ان.جي به طور اختصاصي براي سوخت‌گيري تاکسي‌هاي گازسوز در نظر گرفته شد.

 وي افزود: پيش از اين تاکسي‌هاي گازسوز روزانه چندساعت براي تأمين سوخت از عرصه خدمات‌رساني خارج مي شدند که اين مسئله کاهش راندمان کاري و سطح خدمات‌رساني ناوگان تاکسي‌راني را به دنبال داشت. 

مدير عامل سازمان تاکسيراني کرمانشاه ادامه داد: اختصاص جايگاه‌هاي ويژه براي تاکسي‌هاي گازسوز باعث مي شود که زمان سوخت‌گيري آنها کاهش يابد و تاکسي‌ها به جاي آنکه زمان زيادي را در جايگاه‌هاي سوخت سي.ان.جي سپري کنند، به جابجايي و انتقال شهروندان بپردازند.

 وي با اشاره به اينکه اين جايگاه ها با مساعدت و پيگيري هاي سازمان تاکسيراني، فرمانداري و و شرکت پخش فرآورده هاي نفتي صورت گرفت افزود: اين جايگاه هاي اختصاصي به گونه‌اي از بين جايگاه‌هاي موجود انتخاب شده است که دسترسي تاکسي‌ها در همه مناطق به اين جايگاه‌ها آسان باشد و مسافت طولاني براي رسيدن به جايگاه‌ها و سوخت‌گيري طي نشود.

 به گفته سليماني اين جايگاه ها در 8 نقطه از شهر شامل؛ جايگاه زيبا شهر، جايگاه وکيل آقا ، جايگاه پارک زنبق، جايگاه زمزم، جايگاه ميدان امام (ره)، جايگاه ديزل آباد، جايگاه شهدا و جايگاه ترمينال راه کربلا واقع شده اند.

 وي يادآور شد: از اين 8 جايگاه هر کدام يک دستگاه ديسپنسر سي ان جي اختصاص به تاکسيرانان دارد.

 مديرعامل سازمان تاکسيراني کرمانشاه تاکيد کرد: در صورت نياز درصدد خواهيم بود تعداد جايگاههاي اختصاصي سوخت را افزايش داد. 


٠٧:١٠ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٧٩٦٨    /    تعداد نمایش : ٨٦خروج
5571404 : کل بازديدکنندگان 1590 : بازديدکنندگان امروز 1455231 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد