اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > نشست سرپرست شهرداری کرمانشاه با مدیران کل دفتر فنی و شهری استانداری کرمانشاه


  چاپ        ارسال به دوست

نشست سرپرست شهرداری کرمانشاه با مدیران کل دفتر فنی و شهری استانداری کرمانشاه

 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه ، مهندس حامد لعل بخش در نشستی که با دکتر فخری مدیرکل دفتر شهری و دکتر کهریزی مدیر کل دفتر فنی استانداری کرمانشاه داشت گفت : امیدواریم با هماهنگی و حمایت بیشتر در حوزه  شهری و فنی استانداری کرمانشاه شهرداری بتواند خدمات مطلوب و با کیفیتی را به جامعه شهروندی ارائه دهد .

وی گفت : شهرداری کرمانشاه پتانسلیهای بالایی دارد که خدمات مناسب تری را به شهروندان و هموطنانی که به کرمانشاه سفر می کنند ارائه دهد ، لذا با تلاش بیشتر و برنامه ریزی دقیق و اصولی این امر تحقق خواهد یافت .

مهندس لعل بخش با تاکید بر اینکه جایگاه شهر کرمانشاه بعنوان مرکزیت غرب کشور بسیار بالاتر از شرایط کنونی است ، تصریح کرد :باید کرمانشاه را در حد و اندازه ملی و بین المللی مطرح کنیم و با توجه به توانمندیهایی که دارد و نیز بیشینه فرهنگی و تاریخی غنی و ارزشمند آن فرصتهای پیشرفت و توسعه را با نگاهی علمی و با کمک خود شهروندان فهیم کرمانشاهی بوجود آوریم .

وی پیگیری پروژه  های عمرانی نیمه تمام را از دیگر اولویتهای برنامه کاری خود نام برد و خواستار حمایت بیشتر مجموعه استانداری در این زمینه شد .

مهندس لعل بخش  ضمن اشاره به پرداخت حقوق و اضافه کار پرسنل گفت : یکی از اولویتهای شورای اسلامی شهر و شهرداری پرداخت به موقع حقوق و مزایای پرسنل نجیب و زحمت کش شهرداری است .

 

در ادامه جلسه دکتر فخری مدیر کل دفتر امور شهری استانداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه شهردرای باید برنامه محور باشد گفت : مدیریت شهری باید از حاشیه پردازی  که باعث اتلاف وقت و انرژی در راستای خدمت رسانی به شهروندان می شود بپرهیزد و با همدلی و همکاری شورای اسلامی شهر بستر مناسبی را برای حضور هر چه بیشتر و پررنگ تر شهروندان در جهت نظارت و همکاری در حوزه مدیریت شهری و ارائه خدمات مطلوب فراهم آورد .

مدیرکل دفتر امور شهری بیان داشت : بحث نظافت شهری ، کاهش بار ترافیک و تسریع در حمل و نقل درون شهری با ایمنی مناسب و از همه مهمتر تکریم ارباب رجوع باید از برنامه هایی باشد که در دستور کار مدیریت شهری قرار گیرد .

در ادامه نیز دکتر کهریزی مدیرکل دفتر شهرسازی استاندار کرمانشاه ضمن تاکید  بر اجتناب و پرهیز از تصمیمات سلیقه ای در مدیریت شهری گفت : باید از تصمیمات سلیقه ای در اجرای برنامه های حوزه شهرداری ها جلوگیری کرد و برنامه ریزی دقیق  و علمی باید در اجرای پروژه های شهری خصوصاً عمرانی و شهرسازی با استفاده از کارشناسان  خبره مد نظر قرار گیرد .

وی بر لزوم استفاده از بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار تاکید کرد و گفت : ایجاد زمینه مناسب و مساعد برای مشارکت بخش خصوصی باعث پویایی و نشاط در حوزه مدیریت شهر خواهد بود و جذب سرمایه گذار در بخش های مختلف و متنوع شهرداری برای شهرداریهایی که از لحاظ درآمدی شرایط مناسبی را تجربه نمی کنند  می تواند بسیار تاثیرگذار باشد .

 


١٤:٥٤ - سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٧٩٧٨    /    تعداد نمایش : ١٣٠خروج
5571528 : کل بازديدکنندگان 1714 : بازديدکنندگان امروز 1455296 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد