اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > سرپرست شهرداری کرمانشاه : کاهش هزینه ها به معنی حذف طرح های عمرانی و فعالیتهای جاری نیست


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست شهرداری کرمانشاه : کاهش هزینه ها به معنی حذف طرح های عمرانی و فعالیتهای جاری نیست

 

سرپرست شهرداری کرمانشاه  در جلسه ای که با حضور مدیران بودجه و مالی شهرداری برگزار شد برکاهش وابستگی بودجه به بخش مسکن تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه مهندس حامد لعل بخش در این جلسه گفت: کسب درآمدهای شهرداری از روند ناپایدار برخوردار است و این امر باعث محدودیتهایی در بحث برنامه ریزی بخصوص  برنامه های بلند مدت شده است .

وی افزود : وظیفه مدیریت شهری سامان دادن به نابسامانیهای شهر و تامین رفاه، پیشرفت و سلامت  جامعه شهروندی است و در این راستا شناسایی منابع  ، فرصتها و توانمندیهای  شهر کرمانشاه بخصوص در حوزه مدیریت اقتصادی شهر برای ارتقا کیفیت خدمات باید پیش از پیش مد نظر قرار گیرد .

سرپرست شهرداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه کاهش وابستگی بودجه به بخش مسکن از برنامه هایی است که باید در دستور کار بودجه ریزی شهرداری قرار گیرد تصریح کرد :بهترین راه حل ممکن برای مقابله با کسری بودجه کاهش هزینه ها می باشد ،زیرا کاهش هزینه خود نوعی افزایش درآمد مثبت به حساب می آید .

مهندس حامد لعل بخش تاکید کرد : کاهش هزینه ها را نباید به معنای حذف طرح های عمرانی  و فعالیتهای جاری دانست ، بلکه باید بصورتی بودجه تنظیم شود که بتواند در شرایط و درآمد موجود برنامه و فعالیتهای مدیریت شهری را اجرا کرد.

سرپرست شهرداری کرمانشاه با تاکید بر بهره گیری از مشارکت مردمی در تامین مالی پروژهها و مشارکت بخش خصوصی اظهار داشت : این امر یکی از ملزوماتی است که می تواند در حوزه تامین مالی مدیریت شهری زمینه ساز فرصتهای مناسب برای ارائه خدمات بیشتر به شهروندان گردد.

 

 


١٠:٠٨ - پنج شنبه ٢١ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٧٩٨٤    /    تعداد نمایش : ١٤٣خروج
5571398 : کل بازديدکنندگان 1584 : بازديدکنندگان امروز 1455226 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد