اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > بازدید سرپرست شهرداری از سطح شهر


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید سرپرست شهرداری از سطح شهر

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه مهندس حامد لعل بخش سرپرست شهرداری به همراه تعدادی از شهرداران مناطق از سطح شهر بازدید و از نزدیک در جریان فعالیتها و اقدامات شهرداری قرار گرفت .

در این بازدید صبحگاهی که از سطح مناطق 2و 3 و 4 و 8  صورت گرفت ، سرپرست شهرداری کرمانشاه بر ضرورت بالا بردن  کیفیت خدمات رسانی به شهروندان تاکید نمود .

مهندس لعل بخش گفت : شهرداری کرمانشاه تمام تلاش خود را جهت بالا بردن کیفیت خدمات رسانی به شهروندان به ویژه  در مناطق حاشیه ای که متاسفانه بخش اعظمی از شهر را شامل می شود به کار بسته است و امیدواریم بتوانیم علی رغم وجود مشکلات رضایت شهروندان عزیز را به  دست بیاوریم .

وی افزود : پرسنل و مدیران شهرداری باید در راستای جلب رضایت مردم و ارتقا خدمات رسانی به شهروندان تمامی تلاش خود را به کار گیرند تا شاهد شهری آباد و توسعه بافته باشیم .

 


٠٨:٥٨ - پنج شنبه ١١ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٨٠٢١    /    تعداد نمایش : ١٩٠خروج
5571391 : کل بازديدکنندگان 1577 : بازديدکنندگان امروز 1455220 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد