اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > استقبال خوب شهروندان از «قصه‌های شیرین کرمانشاه» در فرهنگسراهای شهرداری


  چاپ        ارسال به دوست

استقبال خوب شهروندان از «قصه‌های شیرین کرمانشاه» در فرهنگسراهای شهرداری

سه فرهنگسرای کوثر، گل نرگس و شهر در کنار سایر مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کتابخانه‌های شهر روز پنجشنبه (۱۱ مردادماه) میزبان کودکان و خانواده‌های علاقمند به قصه‌گویی بود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، برنامه پنجشنه‌های قصه‌گویی که با عنوان «قصه‌های شیرین کرمانشاه» در حال برگزاری است با تعامل و همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، اداره کل کتابخانه‌های عمومی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه در هشت مرکز در حال برگزاری است.

دورهمی قصه‌گویی و قصه‌خوانی، آموزش قصه‌گویی برای مادران و برنامه‌های جانبی تفریحی و آموزشی برای کودکان و مادران از برنامه‌های طرح «قصه‌های شیرین کرمانشاه» است.

کتابخانه عمومی امیرکبیر (خیابان مصطفی امامی، روبروی مرکز گسترش قدیم)، کتابخانه عمومی شهیدآوینی (میدان غدیر، داخل محوطه شهرداری)، کتابخانه عمومی اندیشه (انتهای شهرك دولت آباد، ورودی مسکن مهر)، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فرهنگسرای آفرینش (سه راه 22 بهمن)، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان(پارک معلم، مرکز شماره 4) فرهنگسرای گل نرگس (ابتدای شهرک ژاندارمری)، فرهنگسرای شهر (چهار راه جوانشیر) و فرهنگسرای کوثر (چهار راه 30 متری دوم، پارک درخشان) محل‌های برگزاری قصه‌گویی و قصه‌خوانی در شهر کرمانشاه است که تا پایان تابستان امسال ادامه خواهد داشت.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه حضوری و یا تماس با شماره تلفن‌های ۳۸۳۹۷۶۴۶، ۳۸۳۹۷۶۳۶ و ۳۸۲۱۴۷۲۴ نسبت به ثبت‌نام خود و فرزندانشان در این دوره‌ها اقدام نمایند. شایان ذکر است به شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها در صورت حضور و برگزیده شدن در جشنواره قصه‌گویی استان هدایای نفیسی اهدا می‌گردد.


٢٢:٤٦ - شنبه ١٣ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٨٠٢٥    /    تعداد نمایش : ٨٦خروج
5571397 : کل بازديدکنندگان 1583 : بازديدکنندگان امروز 1455225 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد