اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > مهندس رحیمی معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه:شهرداری کرمانشاه آماده خدمت رسانی زمستانی است


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس رحیمی معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه:شهرداری کرمانشاه آماده خدمت رسانی زمستانی است

 

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از به کار گیری ۹۰۰نیروی خدماتی و نظارتی در سطح مناطق جهت عملیات آمادگی زمستانی خبر داد وگفت:۱۶سایت عملیات زمستانی درسطح شهر کرمانشاه نیز احداث شده است.

امیر رحیمی اظهار داشت: بسته های جدید شن و نمک در موقعیت‌های لازم استقراریافته و هم چنین در موقعیت های حساس مثل بیمارستان ها ومعابر شیب دار نیز بسته های شن و نمک توزیع شده اند.

وی با اشاره به خرید وتوزیع حدود ۱هزار و ۵۰۰تن نمک  و ۷۰ تن محلول ضدیخ جهت عملیات آمادگی زمستانی تاکید داشت: ماشین آلات و تجهیزات برف روبی شهرداری تجهیز و اورهال و پرسنل عملیات های زمستانی نیز به لباس کار و تجهیزات مرتبط ملبس و تجهیز شده اند.

معاون خدمات شهری شهرداری در ادامه از به کار گیری حدودا ۵۰دستگاه کمپرسی-لودر گریدر- تجهیزات و تیغه برف روبی بالابر خبر دادو اعلام داشت : تانکرهای محلول پاش در سطح هریک از مناطق شهری مستقر شده اند  و نمک ، محلول ماسه ، نیرو وتجهیزات و ماشین آلات نیمه سنگین برف روبی و نمک پاش نیز در هر سایت وجود دارند.

 


٠٨:٢٠ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٧٤٩٦    /    تعداد نمایش : ١٨٩خروج
5513751 : کل بازديدکنندگان 1133 : بازديدکنندگان امروز 685843 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد