اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > روزانه ۸۰۰ هزار نفر سفر با ناوگان تاکسیرانی در کرمانشاه انجام می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

روزانه ۸۰۰ هزار نفر سفر با ناوگان تاکسیرانی در کرمانشاه انجام می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه. سجاد سلیمانی  در با اشاره به اینکه در 9 ماه گذشته 747 خودروی مسافربر شخصی غیرمجاز که برای ناوگان تاکسیرانی مزاحمت ایجاد کرده بودند، توقیف و اعمال قانون شدهاند، اظهار داشت: این اقدام با همکاری و هماهنگی مراجع قضائی و پلیس راهور صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با بیان اینکه در حال حاضر بههیچ عنوان افزایش کرایه تاکسی در کرمانشاه نداریم و درصورت افزایش هزینه بنزین تصمیمهای لازم در آن زمان انجام خواهد شد، گفت: با این وجود افزایش نرخ کرایه ناوگان درونشهری از اختیارات شورای اسلامی است.

سلیمانی از انجام روزانه 800 هزار نفر سفر بهصورت میانگین با ناوگان تاکسیرانی در شهر کرمانشاه خبر داد و افزود: 9 هزار و 400 دستگاه تاکسی شامل گردشی، خطی و آژانسهای تاکسیتلفنی تحت پوشش سازمان تاکسیرانی به خدمترسانی مشغول هستند.

وی با اشاره به اینکه دو هزار و 300 دستگاه تاکسی فرسوده با عمر بیش از 10 سال در کرمانشاه وجود دارد، بیان کرد: در حال حاضر یک هزار و 400 دستگاه از این تعداد نوسازی و به مالکان آنها تحویل داده شده است و در تلاش هستیم که 900 دستگاه باقیمانده نیز روند ثبتنام و نوسازی را انجام دهند.


مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه عنوان کرد: با توجه به مصوبه وزارت کشور و ستاد مدیریت سوخت تردد تاکسیهای فرسوده، با عمر بیش از 10 سال ممنوع بوده و سازمانهای تاکسیرانی ملزم هستند که هیچگونه خدماتی به این دسته از دارندگان خودرو ارائه ندهند و برای نوسازی ناوگان فرسوده 20 میلیون تومان وام با بهره 16 درصد با باز پرداخت 4 ساله ماهیانه حدود 570 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

سلیمانی از فعالیت حدود سه هزار و 780 دستگاه انواع خودرو شامل تاکسی و خودرو شخصی در سرویس مدارس خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد 30 درصد آنها چند نوبته هستند و این طرح تا پایان سال تحصیلی ادامه دارد.

 

.

 


٠٨:٢٤ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٧٤٩٧    /    تعداد نمایش : ١٦٦خروج
5513728 : کل بازديدکنندگان 1110 : بازديدکنندگان امروز 685835 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد