اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > روزانه ۸۰۰ هزار نفر سفر با ناوگان تاکسیرانی در کرمانشاه انجام می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

روزانه ۸۰۰ هزار نفر سفر با ناوگان تاکسیرانی در کرمانشاه انجام می‌شود

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه. سجاد سلیمانی  در با اشاره به اینکه در 9 ماه گذشته 747 خودروی مسافربر شخصی غیرمجاز که برای ناوگان تاکسیرانی مزاحمت ایجاد کرده بودند، توقیف و اعمال قانون شدهاند، اظهار داشت: این اقدام با همکاری و هماهنگی مراجع قضائی و پلیس راهور صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه با بیان اینکه در حال حاضر بههیچ عنوان افزایش کرایه تاکسی در کرمانشاه نداریم و درصورت افزایش هزینه بنزین تصمیمهای لازم در آن زمان انجام خواهد شد، گفت: با این وجود افزایش نرخ کرایه ناوگان درونشهری از اختیارات شورای اسلامی است.

سلیمانی از انجام روزانه 800 هزار نفر سفر بهصورت میانگین با ناوگان تاکسیرانی در شهر کرمانشاه خبر داد و افزود: 9 هزار و 400 دستگاه تاکسی شامل گردشی، خطی و آژانسهای تاکسیتلفنی تحت پوشش سازمان تاکسیرانی به خدمترسانی مشغول هستند.

وی با اشاره به اینکه دو هزار و 300 دستگاه تاکسی فرسوده با عمر بیش از 10 سال در کرمانشاه وجود دارد، بیان کرد: در حال حاضر یک هزار و 400 دستگاه از این تعداد نوسازی و به مالکان آنها تحویل داده شده است و در تلاش هستیم که 900 دستگاه باقیمانده نیز روند ثبتنام و نوسازی را انجام دهند.


مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه عنوان کرد: با توجه به مصوبه وزارت کشور و ستاد مدیریت سوخت تردد تاکسیهای فرسوده، با عمر بیش از 10 سال ممنوع بوده و سازمانهای تاکسیرانی ملزم هستند که هیچگونه خدماتی به این دسته از دارندگان خودرو ارائه ندهند و برای نوسازی ناوگان فرسوده 20 میلیون تومان وام با بهره 16 درصد با باز پرداخت 4 ساله ماهیانه حدود 570 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

سلیمانی از فعالیت حدود سه هزار و 780 دستگاه انواع خودرو شامل تاکسی و خودرو شخصی در سرویس مدارس خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد 30 درصد آنها چند نوبته هستند و این طرح تا پایان سال تحصیلی ادامه دارد.

 

.

 


٠٨:٢٤ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٧٤٩٧    /    تعداد نمایش : ١٤٦خروج
5391643 : کل بازديدکنندگان 161 : بازديدکنندگان امروز 651439 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد