اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > ‍ گشت شبانه سازمان تاکسیرانی برای جلوگیری از تردد رانندگان فاقد کارت شهری


  چاپ        ارسال به دوست

‍ گشت شبانه سازمان تاکسیرانی برای جلوگیری از تردد رانندگان فاقد کارت شهری

 مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: این سازمان با همکاری پلیس راهور اقدام به اجرای گشت مشترک شبانه جهت شناسایی تاکسی های غیر فعال و فاقد کارت شهری نموده است.

 به گزارش روابط عمومی تاکسیرانی کرمانشاه، سجاد سلیمانی با اشاره به اینکه مدارک شناسایی و احراز صلاحیت رانندگان تاکسی های شهری مورد بررسی قرار می گیرد و از رانندگانی که فاقد کارت شهری باشند جلوگیری به عمل می آید، افزود: تخلفاتی از قبیل نداشتن کارت شهری و .....‌‌ در بین رانندگان تاکسی های شهری مورد بازرسی قرار می‌گیرد که در روزهای آینده با تشدید کردن نظارت ها این مسائل ساماندهی می شود.

 وی یادآور شد:هر راننده ای که قصد دارد برای گرفتن خط فعالیت شهری به واحد تاکسیرانی مراجعه کند حتما باید کلیه مدارک لازم را تحویل دهد و دارای گواهی عدم سوپیشینه و عدم اعتیاد به مواد مخدر داشته باشد.


١٨:٥٢ - يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٧٨٣٢    /    تعداد نمایش : ٨٣خروج
5513825 : کل بازديدکنندگان 1206 : بازديدکنندگان امروز 685868 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد