اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > بازدید اعضا کمیسیون فنی و شهرسازی از سطح منطقه 3


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید اعضا کمیسیون فنی و شهرسازی از سطح منطقه 3

 

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل  شهرداری کرمانشاه ، اعضاء  کمیسیون فنی و شهرسازی شورای اسلامی شهر به همراه شهردار منطقه 3 و معاونین این منطقه از سطح منطقه 3 به ویژه بافت فرسوده واقع دراین منطقه دیدن نمودند .

مهندس احسانی رئیس کمیسیون فنی و شهرسازی شورای اسلامی شهر گرفت : خیابانها و معابر اصلی شهر کرمانشاه در مناطق مختلف به صورت مرتب از نزدیک و به صورت حضوری مورد ارزیابی اعضا این کمیسیون قرار می گیرد و نکات و اشکالات به مسئولین مربوطه به ویژه شهرداران مناطق برای رفع مورد تاکید قرار می گیرد .

وی افزود : نکات و اشکالات دیده شده به صورت مکتوب  به مناطق اعلام  می گردد تا در بازدید  مجدد که پس از مدتی انجام  می گیرد رفع این موارد از نزدیک مورد ارزیابی قرار گیرد .

مهندس قاسمی فر شهردار منطقه 3  هم گفت : بخش اعظمی از سطح منطقه 3 را بافت فرسوده تشکیل می دهد و بسیاری از ساختمانها و معابر این منطقه به دلیل قدمت بالا نیاز به ترمیم و توجه ویژه  دارد که همین مسئله  گستردگی و سنگینی کار را بیشتر می کند .

وی افزود : شهرداری تمام سعی و تلاش خود را جهت  خدمت رسانی مناسبت تر و بهتر به شهروندان  به کار خواهد بست تا بتواند رضایت آنها را کسب و به رشد و توسعه شهر و بالا بردن سطح کیفی زندگی شهر نشینی کمک کند .

شایان ذکر است در این دیدار مهندس کامران ملکی  نایب رئیس شورای اسلامی شهر ، مهندس احسانی ، دکتر سید حجت الله موسوی اجاق و مهندس طیب حیدری دیگر اعضا شورای شهر و عضو کمیسیون فنی و شهرسازی به همراه شهردار منطقه و معاونین حضور داشتند .

 


١٠:٤٢ - دوشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٧٨٣٦    /    تعداد نمایش : ٢١٦خروج
5517534 : کل بازديدکنندگان 484 : بازديدکنندگان امروز 686536 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد