اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > ۴۷ اثر فاخر خوشنویسی در اولین جشنواره خون و قلم کرمانشاه ارائه خواهد شد


  چاپ        ارسال به دوست

۴۷ اثر فاخر خوشنویسی در اولین جشنواره خون و قلم کرمانشاه ارائه خواهد شد

 

به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه و با مشارکت سازمان بسیج هنرمندان و حوزه هنری استان کرمانشاه اولین جشنواره خون و قلم ویژه خوشنویسی وصیت نامه شهدای والامقام شهر کرمانشاه در مردادماه برگزار خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، استاد عبدالله جواری دبیر اولین جشنواره خون و قلم در گفت و گویی با قدردانی از برگزاری این اقدام فرهنگی، عنوان کرد: از مجموع آثار رسیده به اولین جشنواره خوشنویسی خون و قلم ویژه وصیت نامه شهدای کرمانشاهی ۴۷ اثر فاخر مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

جواری گفت: از مجموع آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره خون و قلم ۴۷ اثر از  ۲۰ هنرمند خوش نویس  مورد ارزیابی داوران اولین جشنواره خوشنویسی خون و قلم  قرار گرفت و به نمایش خواهد رفت.

 

به گفته جواری: این آثار در بخش های نستعلیق، نسخ، ثلث، شکسته نستعلیق، خط خودکاری و نقاشی خط مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

جواری اذعان کرد: تمامی ۴۷ اثر ارزیابی شده در روز ملی کرمانشاه مصادف با ۵ مرداد و همزمان با سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد در نمایشگاه نگار خانه شهر واقع در فرهنگسرای شهر به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

گفتنی است که اعلام نتایج و برگزیدگان اولین جشنواره خوشنویسی خون و قلم و اختتامیه نمایشگاه در نیمه دوم تیرماه انجام خواهد شد.

 

ضمنا در فراخوان شرکت در اولین جشنواره خون و قلم از ابتدای اسفند ماه سال ۹۶ و آخرین مهلت ارسال آثار پایان اردیبهشت ماه سال جاری اعلام شده بود.


١٠:٣٨ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٧٩١٢    /    تعداد نمایش : ١١٨خروج
5601157 : کل بازديدکنندگان 118 : بازديدکنندگان امروز 705803 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد