اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > شهروندان کرمانشاهی با تاثیر کارگروهی در استعدادیابی و موفقیت آشنا شدند


  چاپ        ارسال به دوست

شهروندان کرمانشاهی با تاثیر کارگروهی در استعدادیابی و موفقیت آشنا شدند

 

 سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه باهمکاری موسسه پل مثبت اندیشان سلامت و شهرداری منطقه 7 هفتمین سیتی استیج دوره های مربیگری زندگی را با موضوع نقش کارگروهی در موفقیت و استعدادیابی نوجوانان و جوانان در آمفی تئاتر پارک کوهستان برگزار کرد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، هفتمین سیتی استیج دوره های مربیگری زندگی با استقبال خوب و پر شور شهروندان فهیم کرمانشاهی در آمفی تئاتر روباز تابستانی پارک کوهستان در تاریخ 18 مرداد 97 برگزار شد.

برگزاری جنگ شادی و برنامه های متنوع موسیقی محلی و پاپ، اجرای برنامه های نمایشی تیم ورزشی تکواندو به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی و تقویت روحیه شرکت کنندگان و برگزاری مسابقه به همراه اهدا جوایز به بهترین های استیج از برنامه های این استیج بود.

 همچنین در پایان پیام استیج با عنوان " جوانی یعنی  انگیزه شادابی تلاش" توسط شرکت کنندگان قرائت شد تا بعنوان سفیران استیج این پیام را به گوش سایر شهروندان برسانند و الگو سازی پیامهای استیج راهشگای مشکلات نوجوانان و جوانان عزیز کرمانشاهی باشد.

 دکتر نبی بستان مدیر اجرایی و سخنران علمی دوره های مربیگری زندگی در این برنامه با اشاره به اهمیت دوره نوجوانی و گذر از دوره بحرانی نوجوانی و نیاز والدین به توجه و همراهی بیشتر در این دوران خاطر نشان ساخت که نوجوانان و جوانان با انگیزه بیشتر و تلاش و استفاده از تجارب دیگران می توانند زندگی بهتری را بسازند.

بستان با اشاره به اینکه هر فردی شاید در طول زندگی خود مدارک تحصیلی یا حرفه ای خاصی را با گذراندن و کسب دانش بدست آورده باشد و گواهینامه رانندگی داشته باشد اما با توجه به تغییرات سبک زندگی و گذر از دنیای سنتی به دنیای مدرنیته انسان در این شرایط پیچیده زندگی نیاز به کسب سواد زندگی دارد و لازم است همه شهروندان کرمانشاهی گواهینامه زندگی، گواهینامه ازدواج، گواهینامه مهارتهای فرزند پروری، گواهینامه شادزیستن و بهتر زیستن، گواهینامه موفقیت و صدها مدرک و دانشی که نیازدارند را کسب کنند که در ادامه مسیر زندگی بتوانند موفق تر و شاد تر زندگی کنند.

این مدرس دانشگاه افزود: جوانان نیاز دارند تا با لذت بردن از کار و فعالیت گروهی، نیاز به اعتماد سازی و همراهی والدین، نیاز به ریسک پذیری و شکست خوردن، کشف استعدادهای درونی دارند و والدین باید در این دوران حساسیت کمتری به تغییرات و واکنشهای رفتاری آنان نشان دهند و با نظارت و همراهی بتوانند تعامل دوسویه خوب، سازگاری و احترام متقابل، در اختیار دادن منابع مالی و تجارب عملی نوجوانان و جوانان را در راه رسیدن به موفقیتهای بیشتر در زمینه های مختلف نه فقط تاکید بر مباحث درسی و تحصیلی در اختیار آنها قرار دهند و همراهی خوبی را داشته باشند. 

 بستان با تاکید بر اینکه حمایت و همراهی خانواده ها سنگ بنای اعتماد، پیشرفت و موفقیت نوجوانان و جوانان می باشد، گفت: والدین باید بعنوان دوستی قابل اعتماد ارتباط موثری را با فرزندان خود برقرار کنند.

 لازم به توضیح است هشتمین سیتی استیج در هفته آینده 25 مرداد ماه با موضوع ازدواج موفق، ملاک های انتخاب همسر و راهکارهای ازدواج آسان برگزار خواهد شد.

 شهروندان کرمانشاهی با شرکت در دوره های مربیگری زندگی که هر پنجشنبه ساعت 19 الی 23 برگزار می شود، می توانند در کنار فرزندان خود از تجارب و مباحث علمی این دوره های استفاده برده و با برنامه ریزی و هدف گزینی مطلوب شرایط بهتری را فراهم کنند و از توسعه پیشگیری از آسیبهای اجتماعی جلوگیری کنند.

 

 


٠٨:٥٧ - شنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٨٠٤٠    /    تعداد نمایش : ٨٠خروج
5601183 : کل بازديدکنندگان 144 : بازديدکنندگان امروز 705815 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد