اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > برگزاری دومین جلسه «قصه‌های شیرین کرمانشاه» در فرهنگسراهای شهرداری


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دومین جلسه «قصه‌های شیرین کرمانشاه» در فرهنگسراهای شهرداری

 

سه فرهنگسرای کوثر، گل نرگس و شهر در کنار سایر مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کتابخانه‌های شهر روز پنجشنبه (۱۸ مردادماه) میزبان کودکان و خانواده‌های علاقمند به قصه‌گویی بود.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، برنامه پنجشنه‌های قصه‌گویی که با عنوان «قصه‌های شیرین کرمانشاه» در حال برگزاری است با تعامل و همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، اداره کل کتابخانه‌های عمومی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه در هشت مرکز برگزار می شود.

استقبال بسیار خوبی از سوی شهروندان از این برنامه در سطح شهر به عمل آمده است‌.

دورهمی قصه‌گویی و قصه‌خوانی، آموزش قصه‌گویی برای مادران و برنامه‌های جانبی تفریحی و آموزشی برای کودکان و مادران از برنامه‌های طرح «قصه‌های شیرین کرمانشاه» است. 

 

فرهنگسرای گل نرگس (ابتدای شهرک ژاندارمری)، فرهنگسرای شهر (چهار راه جوانشیر) و فرهنگسرای کوثر (چهار راه 30 متری دوم، پارک درخشان) محل‌های برگزاری قصه‌گویی و قصه‌خوانی در شهر کرمانشاه است که تا پایان تابستان امسال ادامه خواهد داشت.

 

شایان ذکر است به شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها در صورت حضور و برگزیده شدن در جشنواره قصه‌گویی استان هدایای نفیسی اهدا می‌گردد.

 

 


٠٩:٠٢ - شنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٨٠٤٢    /    تعداد نمایش : ٧٩خروج
5601112 : کل بازديدکنندگان 73 : بازديدکنندگان امروز 705791 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد