اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
اخبار > آمادگی مجموعه مدیریت شهری برای اربعین حسینی


  چاپ        ارسال به دوست

آمادگی مجموعه مدیریت شهری برای اربعین حسینی

 

سرپرست شهرداری کرمانشاه از آمادگی مجموعه مدیریت شهری جهت ارائه خدمات مناسب وبا کیفیت به زائرین اربعین حسینی خبرداد.

به گزارش اداره روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری کرمانشاه مهندس حامد لعل بخش سرپرست شهرداری کرمانشاه در حاشیه جلسه ای که با حضور مدیران شهرداری کرمانشاه در ستاد اربعین حسینی تشکیل شد گفت:مدیریت شهری کرمانشاه امسال هم آمادگی لازم را جهت ارائه خدمات مناسب به زائرین اربعین حسینی دارد ودر این زمینه تدابیر لازم اندیشیده شده است.

مهندس حامد لعل بخش با تاکید بر اینکه جلسات مناسبی در راستای هماهنگی وهم افزایی بیشتر با استانداری ودیگر  دستگاههای اجرایی برگزار شده است تا با برنامه ریزی مناسب خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی با کیفیت بالایی انجام شود.بیان داشت :در این زمینه از همه پتانسیل وظرفیتها ی موجود برای رفاه حال این عزیزان استفاده خواهیم کرد و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

سرپرست شهردار کرمانشاه افزود:مدیریت شهری در دوبخش خدماتی وفرهنگی امسال میزبان زوار عتبات وعالیات می باشد وقطعاً شهرداری درکنارمردم شریف ، متدین و ولایت مدار کرمانشاه خدمات شایسته ودرخور شان زائران امام حسین (ع) به این عزیزان را ارائه خواهد داد.

 

 


١٠:٢٧ - پنج شنبه ١٥ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٨٠٩٩    /    تعداد نمایش : ٦٩خروج
5601110 : کل بازديدکنندگان 71 : بازديدکنندگان امروز 705790 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد