اوقات شرعی
وضعیت آب و هوا
٣٠/٧/٨٨

کمیسیون تبلیغات محیطی و زیباسازی شهر کرمانشاه در تاریخ 30/7/88 با حضور اعضا تشکیل جلسه داد و طی آن موارد زیر مقرر گردید :

1-در خصوص استفاده از پایه های ثابت شهر به عنوان المان تبلیغاتی مقرر گردیدهر ماه یک شرکت متولی بهره برداری از آنها گردد،همچنین هر منطقه 4 عدد از پایه های مذکور ساخته و یک نمونه درب منطقه نصب نماید .

2-طرح دکه مطبوعاتی در جلسه مطرح و طبق توافق نظر اعضاءضمن تغییر رنگ با اجرای آن موافقت گردید.

3- مقرر گردید ایستگاه تاکسی و اتوبوس مجهز به امکانات رفاهی ابتدای بلوار شهید بهشتی اجرا گردد.

4-مقرر گردید طرح اجرای جدول (شکل،رنگ)در جلسه آتی توسط مدیر عامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات مطرح گردد.

5- مقرر گردید جهت تعیین و معرفی محدوده استحفاظی مناطق 1 الی 6 ،طرح تابلو مورد نیاز توسط سازمان آمار و فناوری اطلاعات تهیه گردد.

6- مقرر گردید طرح ارائه شده توسط موسسه قلم چی ، به صورت جانمایی شده در سطح شهر جهت ابتدای کار در جلسه آتی مطرح گردد.

7- مکاتبه شهرداری منطقه 5 در خصوص همسطح سازی پارک مقابل فروشگاه رفاه در جلسه مطرح و مقرر گردید جهت اجرا به معاونت عمرانی ابلاغ گردد.

8- مقرر گردید جهت کاهش هزینه احداث پارکها و ایجاد زیبایی بیشتر مناطق در اجرای جدول گذاری پارکها خودداری نمایند.

9- جهت افزایش میزان روشنایی پارک دانشجو مقرر گردید منطقه 6 از چراغهای پایه کوتاه استفاده نماید.

10-مقرر گردید طرح تابلوی پزشکان به مناطق ششگانه ابلاغ گردد و هر منطقه موظف است طی جلساتی با هیئت مدیره ساختمانهای سطح آن منطقه برگزار و طرح های ابلاغ شده را مورد بررسی قرار دهند.

11-مقرر گردید جهت اجرایی نمودن طرح رنگ آمیزی کرکره مغازه ها نماینده شورای اصناف در جلسه آتی حضور داشته باشند.

12- مقرر گردید شرکت کریستال و خط آبی یک نمونه از طرحهای ارائه شده را بدون ساعت و با توجه به دید و قد متناسب هرفرد عابر تهیه نمایند.

 

 

 

 

 

 ضرورت ساماندهی تابلوهای سطح شهر

شهردار کرمانشاه وضعیت تابلوهای سطح شهر را نابسامان خواند و گفت :هر کسی و یا هر شرکت و...بنا به سلایق شخصی خود تابلو های خود را در گوشه و کنار شهر نصب نموده و این مسئله به سیمای شهر لطمه وارد کرده است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه،منوچهر فخری افزود:برای ارتقاء جذابیت های شهری و زیبا سازی محیط زیست بایستی تابلوهای سطح شهر به شیوه ای علمی و عملی ساماندهی شوند .

وی تشکیل جلسات هفتگی کمیسون زیبا سازی شهری شهرداری را امری ضروری دانست و اظهار داشت:این کمیسیون بایستی به صورت هفتگی برنامه های هدفمند و اصولی خود را ارایه دهد و اجرای این برنامه ها باید در افزایش زیبایی های سطح شهر اثرات محسوس و ملموس داشته باشد.

اگر این کمیسیون نتواند از جامعه فکری و نخبگان و صاحب نظران جامعه جهت پیشبرد اهداف خود طرح و برنامه  بگیرد، شهرکرمانشاه از نظر زیبایی های شهری دچار محرومیت می شود و این مساله تحت هیچ شرایطی توجیه پذیر نیست.

وی سپس برساماندهی سنگ فروشان جاده سنندج نیز تاکید کرد و گفت: شهرداری منطقه 6 ملزم شده است که سنگ فروشان این نقطه از شهر که چهره زشت و بی قواره ای از کرمانشاه را به نمایش گذاشته ، ساماندهی کند.

فخری در بخش پایانی سخنانش تصریح کرد: زمان شروع و پایان پروژه های شهر بایستی مشخص شود و مدیران مناطق باید به طور مستمر میزان پیشرفت فیزیکی  پروژه های در دست اقدام خود را گزارش کنند و اگر مدیری  در این رهگذر سهل انگاری کند، کارت زرد می گیرد و از طرفی پرکارترین و فعال ترین مدیری که بتواند با ارائه خدمات مطلوب نسبت به سایر مدیران مناطق ، رضایت شهروندان سطح منطقه را جلب نماید در پایان سال کاری ، به عنوان تشویق –از سوی شهرداری – به سفر خارج از کشور اعزام شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

5601194 : کل بازديدکنندگان 155 : بازديدکنندگان امروز 2416 : بازديدکنندگان اين صفحه آدرس: میدان غدیر-ساختمان شهرداری کرمانشاه
Copyright © 2014 Kermanshah . All rights reserved درج مطلب با ذکر منبع مجاز است.کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد