تیتر جدیدترین اخبار :

خبر قبلی

افزایش ورود 50درصدی مسافران نوروزی از طریق پایانه های مسافربری شهرداری کرمانشاه
۰۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

خبر بعدی

همزمان با شب میلاد منجی عالم بشریت؛ آسمان کرمانشاه نورافشانی شد
/۰۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۳
news-f906302011.jpg
اخبار پیام تبریک دکتر سعید طلوعی ، شهردار کرمانشاه به مناسبت نیمه شعبان
 
 

 

شهردار کرمانشاه  در پيامی با تبريك نیمه شعبان به شيفتگان و شيعيان تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و اقتدار ملت بزرگ ايران به‌ويژه مردم آگاه و هوشمندشهر کرمانشاه را در سايه توجهات ويژه حضرت ولي عصر(عج) را از خداوند قادر متعال خواستارشد. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرَّحمن الرَّحیم

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحجه بن الحسن،صلواتک علیه و علی آبائه،فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً،وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً،وَ تُمَتِّعَهُ فِیهَا طَوِیلا.

نيمه شعبان، زاد روز دوازدهمین کوکب درخشان آسمان امامت و ولایت حضرت مهدی(عج) یگانه منجی عالم بشریت سرآغاز دورانی است که عدالت دگرباره جان میگیرد و حقیقت بار دیگر با همه شکوه و شوکت خویش رخ می نمایاند و مژده بخش پایان شب انتظار مستضعفان جهان است.

فرخنده میلاد حضرت حجت بن الحسن العسگری (عج) را به تمامی شیفتگان ولایت و شیعیان جهان و همه منتظران آن حضرت تبریک و تهنیت عرض می نمایم و اقتدار ملت بزرگ ايران به‌ويژه مردم آگاه و هوشمند شهر کرمانشاه را در سايه توجهات ويژه حضرت ولي عصر(عج) از خداوند قادر متعال آرزومندم. سعید طلوعی  شهردار کرمانشاه

خبرهای مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه