تیتر جدیدترین اخبار :

خبر قبلی

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری خبر داد؛ آغاز عملیات مبارزه با بیماری فوزاریوم درختان اقاقیا در شهر کرمانشاه
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

خبر بعدی

رئیس سازمان حمل و نقل مسافر شهری شهرداری کرمانشاه مطرح کرد؛ تشدید نظارت بر نظافت تاکسی و اتوبوس های شهر کرمانشاه
/۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۶
news-22ba863ab7.jpg
اخبار سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه: نخستین مهرواره نمایشنامه‌خوانی جوانان کرمانشاه برگزار می‌شود

 

🔹سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت: نخستین مهرواره نمایشنامه خوانی جوانان کرمانشاه به مناسبت هفته دفاع مقدس و همزمان با ایام اربعین حسینی(ع) برگزار می‌شود.

 

🔹به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، دکتر ایمان درخشی اظهار داشت: نخستین مهرواره نمایشنامه خوانی جوانان کرمانشاه به مناسبت هفته دفاع مقدس و همزمان با ایام اربعین حسینی (ع) برگزار می‌شود.

 

🔹وی با اشاره به شرایط کرونایی فعلی در کشور و استان کرمانشاه، افزود: یکی از اهداف این رویداد، حمایت از هنرمندان استان کرمانشاه در ایام کرونا به منظور ترویج و اعتلای خوانش متون نمایشی است.

 

🔹سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: برگزاری این مهروراره علاوه بر نشر فرهنگ ایثار و مقاومت به نحوی در این شرایط سخت اقتصادی، از هنرمندان تئاتر استان کرمانشاه نیز به لحاظ مادی و هم به لحاظ معنوی حمایت کرده است، که نشان از دغدغه سازمان فرهنگی شهرداری در حوزه تئاتر و هنرمندانش دارد.

 

🔹وی ادامه داد: علاقه مندان می‌توانند برای پیگیری اخبار این مهرواره و ارسال آثار خود، در سه بخش دفاع مقدس، تئاتر دینی و بخش آزاد از طریق صفحه اینستاگرام به آدرس stage.reading.ksh یا از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ۰۹۱۸۵۵۵۵۲۵۹ اقدام کنند.

 

🔹گفتنی است؛ بعد از جمع‌بندی و داوری از آثار برتر شرکت کننده در این مهرواره تقدیر به عمل خواهد آمد.

خبرهای مرتبط

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه