تیتر جدیدترین اخبار :

خبر قبلی

مدیرکل حسابرسی شهرداری: به دنبال شفاف سازی عملکرد مالی شهرداری هستیم
۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

خبر بعدی

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری خبر داد؛ آغاز عملیات مبارزه با بیماری فوزاریوم درختان اقاقیا در شهر کرمانشاه
/۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴
news-2606630606.jpg
اخبار تمجید استاندار کرمانشاه از دکتر طلوعی

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه در حاشیه جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که در سالن شهدای دولت برگزار گردید مهندس بازوند استاندار به تمجید از عملکرد دکتر طلوعی پرداخت.

استاندار کرمانشاه گفت: پس از تبدیل شهر کرمانشاه به کلانشهر دغدغه این را داشتم که یک شهردار قوی در حد نام یک کلانشهر داشته باشیم که انصافاً دکتر طلوعی توانست اقدامات و کارهای ماندگار خوبی را در شأن نام کلانشهر کرمانشاه انجام دهد اما ایشان وارث مجموعه ای بود که باید ۸۰ درصد توان خود را صرف درآمد برای شهرداری می نمود و سپس به مباحث دیگری مانند توسعه شهری بپردازد که با این وجود توانست کارهای خوبی را صورت دهد.

مهندس بازوند ادامه داد: اگر من هم جای دکتر طلوعی بودم که ماهی ۴۳ میلیارد تومان فقط حقوق و مزایا پرداخت کنم قطعاً همین رویه را انجام می دادم اما خوشبختانه دکتر طلوعی توانست کارها و اقدامات خوبی را از خود به یادگار بگذارد.

وی در پایان گفت: اکنون هم شورا باید به فکر یک شهردار قوی برای کلانشهر کرمانشاه باشد،کلانشهر بودن یک امتیاز برای کرمانشاه در غرب کشور است که باید از آن به نحو احسن استفاده کرد.

خبرهای مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه