تیتر جدیدترین اخبار :

خبر قبلی

سرپرست شهرداری کرمانشاه: نیروی انتظامی پشتوانه خوبی برای خدمات شهرداری است
۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

مطلب بعدی

با معرفی نفرات برتر؛ نخستین "مهرواره نمایشنامه خوانی" در کرمانشاه پایان یافت
/۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۳
news-eca5f1d103.jpg
اخبار فرمانده انتظامی استان کرمانشاه: مأموریت نهادهای خدماتی به یک‌دیگر گره خورده است

 

 فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: مأموریت نهادهای خدماتی به یک‌دیگر گره خورده است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان ضمن خیرمقدم و ابراز خرسندی از برگزاری این نشست اظهار داشت: اول بعنوان یک شهروند و بعد بعنوان مسؤل انتظامی استان از حسن همکاری مجموعه شهرداری سپاسگزارم.

وی ضمن تقدیر از کارگران زحمت‌کش شهرداری افزود: مأموریت نهادهای خدماتی به یک‌دیگر گره خورده است و هیچ گاه جزیره ای عمل کردن جواب نداده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه ما خادم مردم هستیم گفت: با مجموعه شهرداری اهداف بسیاری داریم که انظباط شهری یکی از اولویت های مشترک و مهم ماست که در رأس آن موضوع ترافیکی قرار دارد، لذا پلیس راهور در کنار مدیریت شهری قرار دارد و تاکنون نیز اقدامات خوبی صورت گرفته اما کافی نیست و باید بیشتر تلاش کرد.

سردار جاویدان با بیان اینکه انظباط شهری یکی از مطالبات مردم است خاطرنشان کرد: پیام مقام معظم رهبری بمناسبت هفته ناجا بسیار محبت آمیز بود و ایشان بر خدمت گذاری به مردم بسیار تأکید دارند که ان شاء الله بتوانیم در این راه حرکت کنیم.

وی در پایان با تقدیر از مدیران شهری گفت: افزایش تعامل بین نیروی انتظامی و شهرداری باعث افزایش سطح خدمت به مردم می‌شود، لذا هرجا که نیاز باشد در کنار مجموعه مدیریت شهری خواهیم بود.

خبرهای مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه