تیتر جدیدترین اخبار :

خبر قبلی

با پیشنهاد مدیر کل مالی شهرداری کرمانشاه؛ پرداخت حقوق پرسنل شهرداری بدون امضا سرپرست شهرداری مصوب شد
۰۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۸

خبر بعدی

مدیر کل سرمایه انسانی : وجود نیروی انسانی متخصص زمینه ساز اعتماد جامعه شهروندی است
/۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳
news-b44895ffbe.jpg
اخبار مدیر سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر کرمانشاه: تزریق د‌ز دوم واکسن رانندگان تاکسی کرمانشاه آغاز شد

 

واکسیناسیون بیش از 4000 راننده تاکسی در کرمانشاه/ در صورت بازگشایی مدارس آمادگی واکسیناسیون رانندکان سرویس مدارس را داریم

 

مدیر سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر کرمانشاه از آغاز تزریق د‌ز دوم واکسن رانندگان تاکسی در کرمانشاه خبر داد و گفت:  بیش از چهار هزار راننده تاکسی کرمانشاهی در مرحله اول واکسیناسیون کرونا، واکسینه شدند.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکترغلامرضا شهبازی اظهار کرد: تزریق دز دوم واکسن کرونا رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری کرمانشاه آغاز شد.

وی افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته تزریق دز دوم واکسن  کرونا رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری به صورت خودرویی از امروز دوشنبه پانزدهم شهریور ماه در پایگاه واکسیناسیون تحت نظارت این سازمان آغاز شده است

مدیر سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر کرمانشاه با اشاره به آخرین وضعیت واکسیناسیون رانندگان تاکسی تصریح کرد: از آغاز طرح واکسیناسیون رانندگان تاکسی تاکنون، بیش از4 هزارراننده تاکسی  در مقابل ویروس کرونا واکسینه شده اند.

دکتر شهبازی خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی با تهیه اطلاعیه و ارسال پیامک روزانه به رانندگان فراخوان داده می شود تا جهت تزریق دز دوم واکسن مراجعه کنند همچنین آن دسته از همکارانی که به دلایل موجه در زمان واکسیناسیون مرحله نخست موفق به دریافت واکسن نشده بودند در این روزها واکسینه می شوند.

وی با اشاره به اینکه روزهای جمعه واکسیناسیون انجام نمی شود، گفت: در صورت بازگشایی مدارس و در صورت اعلام آموزش و پرورش آمادگی داریم در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به واکسیناسیون رانندگان سرویس مدارس اقدام نماییم.

خبرهای مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه