تیتر جدیدترین اخبار :

خبر قبلی

آگهی تجدید مناقصه عمومی- یک مرحله ای شهرداری کرمانشاه
۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۸

خبر بعدی

رئیس سازمان حمل و نقل باری درون شهری شهرداری کرمانشاه: واکسیناسیون رانندگان ناوگان حمل و نقل باری درون شهری در کرمانشاه آغاز شد
/۰۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷
news-8e5a6d61c3.jpg
اخبار رئیس سازمان آرامستان شهرداری کرمانشاه: تغسیل و خاکسپاری در کرمانشاه ۲شیفته می‌شود

 

رئیس سازمان آرامستان‌های شهرداری کرمانشاه گفت:  با فعال شدن شیفت بعد از ظهر به زودی آرامستان کرمانشاه به صورت ۲شیفت و تا ساعت ۱۸ خدمات تغسیل و دفن را انجام می‌دهد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه حجت الاسلام هادی کماسی در بازدید از سالن تغسیل آرامستان کرمانشاه، اظهار داشت: ساعت کار سالن‌های تغسیل، تعداد غسالان و دفن‌کنندگان طی روزهای آینده افزایش و شیفت بعد از ظهر در سالن‌های تغسیل فعال می شود.

 

وی افزود: این تصمیم در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت رفاه حال همشهریان کرمانشاهی اتخاذ شده است.

رئیس سازمان آرامستان شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: طی درخواست مکرر مراجعین نسبت به طولانی شدن زمان انتظار، تغسیل و دفن و همچنین به دلیل تعداد بالای فوتی‌ها، دستور رسیدگی و تسریع در فرآیند خدمات‌رسانی در این مجموعه داده شد.

وی ادامه داد: با بررسی مشکلات و محدودیت‌ها مقرر شد تا ساعت کار سالن‌های تغسیل، تعداد غسالان و دفن‌کنندگان طی روزهای آینده افزایش  و شیفت بعد از ظهر در مجموعه آرامستان شهرداری کرمانشاه فعال شود که با این اقدام آرامستان کرمانشاه تا ساعت ۱۸ آمادگی خدمت‌رسانی در حوزه تغسیل و دفن را خواهد داشت.

حجت الاسلام کماسی با اشاره به لزوم و اهمیت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، خاطرنشان کرد: از مردم شریف کرمانشاه تقاضا می‌کنم تا با تعداد کمتری از اقوام و وابستگان برای انجام امور کفن و دفن به آرامستان مراجعه و دستورالعمل‌های بهداشتی را بیشتر رعایت کنند.

خبرهای مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه