تیتر جدیدترین اخبار :

خبر قبلی

سرپرست شهرداری کرمانشاه جناب آقای مهندس امیر رحیمی
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

مطلب بعدی

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه: در کنار جامعه شهروندی منتظر تصمیمات جلسه امروز در خصوص شورای شهر هستیم
/۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰
news-d82e4ad557.jpg
اخبار در امتداد طرح برخورد با رانندگان خودروهای مسافر بر شخصی غیر مجاز صورت گرفت: توقیف 14 دستگاه خودرو رانندگان مسافر بر شخصی غیر مجاز

 

 

رئیس سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه، از اجرای طرح مشترک سازمان حمل و نقل مسافر کرمانشاه با همکاری پلیس راهور در برخورد با تخلفات مسافربرهای شخصی خبر داد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، غلامرضا شهبازی با اشاره به اجرای طرح گشت مشترک پلیس راهور با سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه، اظهار داشت: در این طرح و در راستای صیانت از حقوق رانندگان خدوم حمل ونقل عمومی درون شهری و به منظور برخورد با مسافربرهای شخصی، تعداد ۱۴ دستگاه خودروی غیرمجاز اعمال قانون و به پارکینگ هدایت شدند.

 

وی با دعوت از شهروندان در استفاده از تاکسی و اتوبوس در سفرهای درون شهری، گفت: یکی از مشکلات و معضلات ما در حوزه حمل ونقل عمومی درون شهری، حضور مسافربرهای شخصی غیرمجاز در پایانه‌ها، معابر، میادین و... است که این مسافربرها به حمل و جابه جایی مسافران به طور غیرقانونی می‌پردازند.

 

رئیس سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه افزود: خوشبختانه با هماهنگی‌های بین سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه و پلیس راهور، طرح گشت مشترک با جدیت و قوت بیشتری تداوم دارد و در این طرح با تخلفاتی که در حوزه حمل و نقل مسافر روی می‌دهد برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

 

شهبازی تصریح کرد: امید است در این طرح با برخوردهای قانونی که صورت می‌گیرد ضمن کمک به معیشت ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری به روان‌سازی ترافیک کمک کرده و رضایتمندی شهروندان و رانندگان تاکسی و اتوبوس حاصل شود.

 

وی در پایان گفت: اجرایی شدن این طرح یکی از مطالبات مردم جهت افزایش امنیت مسافران و همچین خواست بحق رانندگان ناوگان حمل و نقل بوده اس

خبرهای مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه