تیتر جدیدترین اخبار :

خبر قبلی

رئیس سازمان حمل و نقل مسافر شهری شهرداری کرمانشاه مطرح کرد؛ تشدید نظارت بر نظافت تاکسی و اتوبوس های شهر کرمانشاه
۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۶

خبر بعدی

سرپرست آتش‌نشانی کرمانشاه خبر داد؛ نجات ۲شهروند کرمانشاهی گرفتار در شعله‌های آتش
/۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۰
news-83843566c6.jpg
خبر - اخبار در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی؛ پایگاه واکسیناسیون رانندگان تاکسی کرمانشاه در اختیار عموم همشهریان قرار گرفت

 

‍ در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی پایگاه واکسیناسیون رانندگان تاکسی کرمانشاه در اختیار عموم همشهریان قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، محمد مهدی احمدی، قائم مقام سازمان حمل و نقل مسافر شهری شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: در راستای کمک به اجرای طرح شهید سلیمانی و سرعت گرفتن واکسیناسیون عمومی، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مرکز واکسیناسیون ویژه رانندگان ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری کرمانشاه در اختیار عموم شهروندان قرار گرفت.

 وی افزود: اجرای این طرح ضمن تسریع در روند تزریق واکسن کرونا، تعداد زیادی از جامعه هدف واکسیناسیون در شهر کرمانشاه در کمترین زمان ممکن علیه این ویروس واکسینه میشوند.

 قائم مقام سازمان حمل و نقل مسافر شهری شهرداری کرمانشاه با اشاره به شرایط مرکز واکسیناسیون خودرویی ویژه رانندگان تاکسی واقع در ترمینال شهید کاویانی ایستگاه مینی بوس رانی افزود: در این مرکز تزریق واکسن از ساعت 8 صبح الی 13 انجام و مراجعین بدون پیاده شدن از خودرو می توانند واکسن کرونا دریافت کنند. 

وی در پایان به همشهریان توصیه کرد:  با وجود تزریق واکسن کماکان کرونا را جدی بگیرند و برای حفظ سلامتی خود و دیگران ضمن پرهیز از این عادی انگاری این بیماری دستورالعمل های بهداشتی را به طور کامل رعایت کنند.

خبرهای مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه