تیتر جدیدترین اخبار :

خبر قبلی

افتتاح سالن ورزشی چند منظوره جهان پهلوان تختی در شهرستان سرپل‌ذهاب به همت بانک شهر
۳۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۷

خبر بعدی

اطلاعیه نوسازی تاکسیهای فرسوده سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه
/۰۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۹
news-93ac12c336.jpg
خبر - اخبار پایگاه اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه رو نمایی می شود

رئیس سازمان فاوا شهرداری کرمانشاه از رو نمایی سایت جدید اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، محمدرضا لطفی اظهار داشت: کرمانشاه به عنوان ششمین کلانشهر و نهمین شهر پرجمعیت کشور در بین دیگر شهرهای کرمانشاه به لحاظ موقعیت سیاسی و جغرافیایی جایگاه ویژه ای دارد.
وی افزود از این حیث لزوم آن می رفت که شهرداری کرمانشاه دارای یک سایت با امکانات خاص در بستر نت برای اطلاع رسانی موضوعات حوزه مدیریت شهری باشد.
رئیس سازمان فا‌وا شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه سایت قبلی شهرداری کرمانشاه از امکانات کمی برخوردار بود، گفت: سایت جدید شهرداری توسط کارشناسان خبره سازمان فا‌وا شهرداری کرمانشاه برنامه نویسی و طراحی شده است که امکانات از جمله نظرات همشهریان،لایک یا تایید و دیس لایک مطالب، مشکلات شهری و ارتباط شهروندان با مدیران شهرداری،احراض هویت پویا و دومرحله ای  است که امنیت بالایی دارد و همچنین از تکنولوژی  web api استفاده شده که از اطلاعات آن میتوان در سامانه های دیگر استفاده کرد. . وبسایت واکنشرا یا رسپانسیو میباشد تا در تلفن همراه و تبلت و کامپیوتر و تلویزیون هوشمند بدرستی نمایش داده میشود.تکنولوژی استفاده شده برای کد نویسی این وبسات core3.1  شرکت مایکروسافت می باشد که آخرین تکنولوژی مایکروسافت در زمینه طراحی سایت میباشد.
وی گفت: برنامه نویسی سایت جدید حدودا سالانه ۳۰۰ میلیون تومان برای شهرداری صرفه جویی مالی دارد و ادامه داد: سایت قبلی توسط شرکت های خارج از مجموعه شهرداری پشتیبانی فنی می شد که کلیه آرشیو  سایت در دسترس شرکت پشتیبان قرار داشت، اما بانک اطلاعاتی سایت جدید کاملا تحت مدیریت کارشناسان سازمان فاوا شهرداری قرار داد.

 

خبرهای مرتبط

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه