تیتر جدیدترین اخبار :

خبر قبلی

سرپرست شهرداری کرمانشاه خبر داد: رفع سه گره ترافیکی کرمانشاه با راه اندازی سه معبر جدید
۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۸

مطلب بعدی

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه: مأموریت نهادهای خدماتی به یک‌دیگر گره خورده است
/۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۵
news-0276fa1f7f.jpg
اخبار سرپرست شهرداری کرمانشاه: نیروی انتظامی پشتوانه خوبی برای خدمات شهرداری است

 

سرپرست شهرداری کرمانشاه در دیدار یا فرمانده نیروی انتظامی کرمانشاه گفت: نیروی انتظامی پشتوانه خوبی برای خدمات شهرداری است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، بمناسبت هفته ناجا، سرپرست شهرداری کرمانشاه و جمعی از مدیران شهری با حضور در دفتر سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

مهندس امیر رحیمی سرپرست شهرداری کرمانشاه در این دیدار ضمن تبریک هفته ناجا به سبزپوشان غیور اظهار داشت: وظیفه داشتیم در این روز با حضور در جمع عزیزان ناجا عرض تبریک و خداقوتی داشته باشیم.

وی افزود: مجموعه مدیریت شهری جدا از نیروی انتظامی نیست و در کنار یکدیگر بخصوص در حوزه ترافیکی و حفاظت مدیریت شهری درحال خدمت به همشهریان هستیم.

سرپرست شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه باوجود تمامی کمبود ها اما با قدرت درحال خدمت رسانی به مردم هستیم تصریح کرد: مجموعه نیروی انتظامی نیز علی رغم تمامی مشکلات و گاهاً کمبودها، اما درحال خدمت به مردم هستند و یک پشتوانه خوب برای مجموعه مدیریت شهری بحساب می‌آید.

مهندس رحیمی در پایان گفت: انتظار داریم نیروی انتظامی همچون گذشته در کنار مجموعه مدیریت شهری باشد تا بتوانیم نسبت به پیشرفت شهر حرکت کنیم.

خبرهای مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه