تیتر جدیدترین اخبار :

خبر قبلی

طی حمکی از سوی وزیر کشور؛ قائم مقام شهرداری کرمانشاه شهردار بروجرد شد
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

مطلب بعدی

با حضور فرماندار کرمانشاه‌‌؛ سرپرست شهرداری کرمانشاه معارفه شد
/۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸
news-bf94a9ec88.jpg
اخبار در نخستین روز هفته دفاع مقدس؛ پرسنل شهرداری کرمانشاه با آرمان‌های انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردنددر نخستین روز از هفته دفاع مقدس، مدیران و پرسنل شهرداری کرمانشاه، با آرمان های انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، امروز 31 شهریور ماه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، مدیران مناطق هشت گانه، رؤسای سازمان ها، مدیران ستادی و پرسنل شهرداری کرمانشاه با حضور در مزار شهدای گمنام پارک کوهستان، با آرمان های انقلاب اسلامی و شهدا تجدید میثاق کردند.

حجت الاسلام کماسی رئیس سازمان آرامستان های شهرداری کرمانشاه در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: تنها پس از ٢٠ ماه از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان انقلاب به قصد نابودی انقلاب اسلامی جنگی ظالمانه را علیه مردم ایران اسلامی آغاز کردند.

وی افزود: اما حضور رزمندگان اسلام با رهبری امام راحل مانع از رسیدن آنان به اهداف شومشان شد.

کماسی تصریح کرد: اما در طول دوران دفاع مقدس به ما آموخت که باید مقابل دشمنان اسلام ایستاد و همین ایستادگی اکنون به خودباوری رسیده است.

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری کرمانشاه بیان کرد: ما از امام خمینی آموخته ایم که باید با ظلم مبارزه کرد و این تفکر فقط مختص دوران دفاع مقدس نبود چراکه این تفکر در زمان جنگ با داعش و حضور رزمندگان اسلام در مقابله با ظلم نمایان شد.

وی در پایان گفت: ایران اسلامی مدیون خون تک تک شهدا و رزمندگان است و ما مسؤلین وظیفه داریم که ادامه دهنده راه آنان باشیم.

در پایان این مراسم، پرسنل شهرداری با اهدای گل و نثار فاتحه، با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدا تجدید میثاق کردند.

خبرهای مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه