تیتر جدیدترین اخبار :

خبر قبلی

استاندار کرمانشاه: حضور آتش نشانان در حوادث هزینه بحران را کاهش می‌دهد
۰۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۱

مطلب بعدی

سرپرست شهرداری: عملیات آسفالت،لکه گیری و روکش آسفالت معابر در حال اجراست
/۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۰
news-d72c1cf0aa.jpg
اخبار سرپرست شهرداری کرمانشاه: جهت رسیدن به درآمدهای پایدار باید تلاش کرد

 

 

سرپرست شهرداری کرمانشاه در جلسه درآمدی  بر تلاش مضاعف حوزه های فنی و شهرسازی و مالی و اقتصادی و شهرداری های مناطق هشتگانه جهت رسیدن به درآمدهای پایدار تأکید کرد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه در جلسه کمیته درآمدی شهرداری مهندس امیر رحیمی گفت: مدیران مناطق و مسئولین واحدهای درآمدی در مناطق هشت گانه باید تمام تلاش خود را بکار گیرند تا با کسب درآمدهای مناسب در روند خدمت رسانی به جامعه شهروندی بیش از پیش کوشا باشیم و خدمات درخور توجه و با کیفیت مناسب را توسعه دهیم.

 

وی افزود: باید با شناسایی پتانسیل های موجود در سطح شهری و هماهنگی لازم بین واحدهای مختلف مناطق و حوزه های فنی و شهرسازی و مالی و اقتصادی در راستای رسیدن به درآمدهای پایدار تلاش کنیم و این انتظار می رود تا با جدیت بیشتری فعالیت های مربوطه در این زمینه شکل گیرد.

 

سرپرست شهرداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه برای وصول مطالبات معوق باید از تمامی ظرفیت های موجود در شهرداری نهایت استفاده را برد تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری موظف است باتوجه به درآمدهای که بدست می آورد در راستای توسعه شهری و رضایت مندی همشهریان عزیز با برنامه ریزی مناسب اقدام کند و توجه داشته باشیم که عدم تحقق درآمدهای مد نظر، مجموعه مدیریت شهری را برای اجرای طرح ها و پروژه ها با مشکل مواجه خواهد کرد.

 

در ادامه این جلسه، مدیران حاضر به بیان نظرات خود درخصوص موانع درآمدی و نیز راهکارهای جهت تحقق درآمدی مناطق پرداختند.

خبرهای مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه