تیتر جدیدترین اخبار :

خبر قبلی

رئیس مرکز بهداشت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه: با کشتارهای غیرمجاز برخورد می‌شود
۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

مطلب بعدی

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمانشاه مطرح کرد؛ تنش آبی در فضای سبز شهری به دلیل خروج چاه‌ها از دور آبیاری
/۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲
news-2a8a5885b8.jpg
اخبار اختصاص14 جایگاه سوخت CNG به تاکسی های شهر کرمانشاه

[14/07, 13:53] معین یزدانی: طی حکمی از سوی شهردار کرمانشاه

 

سرپرست منطقه هفت شهرداری کرمانشاه منصوب شد

 

با حکم شهردار کرمانشاه، سرپرست منطقه هفت شهرداری کرمانشاه منصوب شد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، با حکم دکتر سعید طلوعی شهردار کرمانشاه، احسان کنعانی بعنوان سرپرست منطقه هفت شهرداری کرمانشاه منصوب شد.

 

پیش از این دامون مؤمنی مسؤلیت این منطقه را عهده دار بود.

 

رییس سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه از اختصاص یک نازل از 14 جایگاه گاز سوختCNG در راستای  تسهیل در امر سوختگیری ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری کرمانشاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه ، شهبازی رییس سازمان گفت: با عنایت به پیگیری های صورت گرفته این سازمان با فرماندار محترم، به منظور رفع مشکل سوخت گیری تاکسی و جلوگیری از تاخیر در سوختگیری تاکسی ها 14جایگاه سوخت سی ان جی ملزم شده اند که یک نازل را به صورت ویژه به ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری کرمانشاه قرار دهند.

شهبازی بیان داشت:در شرایط کاهش سهمیه بنزین تاکسی‌ها، ساعت‌ها انتظار در صف‌های طولانی گاز به منظور سوخت‌گیری هم به لحاظ اقتصادی و هم روانی نه تنها ضرر و زیان رانندگان این‌گونه وسايط نقلیه را به‌دنبال داشت، که به‌دلیل خارج شدن تاکسی‌های از چرخه مأموریت خود در شهر، اخلال در جابه‌جایی مسافران و سرگردانی مردم را نیز دامن می‌زد.

 مدیر عامل سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه گفت: با درخواست‌های مکرر و پیگیری‌هایی مداوم این سازمان خوشبختانه 14 نازل ازجایگاه سوخت CNG به‌طور اختصاصی برای تاکسی‌های گازسوز در نظر گرفته شد که این امر به شدت زمان سوخت‌گیری تاکسی‌ها را کاهش خواهد داد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه ۹۵ درصد از تاکسی‌های شهر کرمانشاه گاز سوز هستند، ادامه داد: برابر با پیگیری ها و هماهنگی صورت گرفته با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و هچنین با توجه به درخواست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر کرمانشاه مقرر شد جایگاه سوخت گاز CNG در راستای تسهیل در امر حمل و نقل عمومی به سوختگیری تاکسی‌های این شهر اختصاص یابد تا حداقل بتوان بدین طریق از اتلاف وقت مسافران در سفرهای درون شهری جلوگیری شود. 

خبرهای مرتبط

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه