کرمانشاه 16:55 جمعه 4/7/1399 صفحه اصلی
 
نشست کاری استاندار کرمانشاه با مجموعه مدیریت شهری
1397/12/21-11:16 تعدا بازدید: 740 گروه خبری: شهرداری مرکز کد خبر: 168
خبرگزاری
نشست کاری استاندار کرمانشاه با مجموعه مدیریت شهری
نشست کاری استاندار کرمانشاه با مجموعه مدیریت شهری

نشست کاری استاندار کرمانشاه با مجموعه مدیریت شهری

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرمانشاه نشست کاری مهندس بازوند استاندار و مجموعه مدیریت شهری در محل تالار شهر شهرداری کرمانشاه برگزار گردید.

دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه در ابتدا این نشست گفت: مهندس بازوند استانداری ساعی، کوشا و زحمت کش هستند که همیشه پشتیبان مدیریت شهری بوده اند.

وی افزود: این اولین جلسه کاری استاندار در جمع مدیران و پرسنل شهرداری است و امیدواریم این نشست خیر و برکت برای شهروندان و شهر به دنبال داشته باشد.

شهردار کرمانشاه ادامه داد: از همان ابتدا کار در شهرداری بازدید های میدانی را در راس برنامه ها قرار دادیم و کمبودها و نیازها را رصد و جمع بندی کردیم تا بتوانیم گوشه ای از مشکلات شهر را رفع کنیم.
دکتر طلوعی گفت: برنامه های استقبال از بهار را در وهله اول مدنظر قرار دادیم و یکسری از برنامه ها را نیز برای سال آینده تدارک دیده ایم که یکی از مهمترین آنها بحث آرشیو الکترونیک است که با سیستمی شدن کارها بسیاری از مشکلات و بی عدالتی ها رفع می گردد.

وی افزود: در آینده بسیاری از کارها برون سپاری خواهد شد ، و خوشبختانه هم اکنون همدلی خوبی بین پرسنل و مدیران شهرداری جهت خدمات رسانی بهتر به شهروندان ایجاد شده و این همدلی با برگزاری این جلسه دوچندان خواهد شد . مهندس بازوند استاندار کرمانشاه نیز  در  نشست با مجموعه مدیریت شهری شهرداری کرمانشاه گفت:از تلاشهای مجموعه کارکنان‌شهرداری به خاطر خدماتی که در یک سال گذشته به شهروندان ارائه کرده اند سپاسگزارم.

مهندس بازوند افزود: آقای طلوعی با توجه به تجربه ارزشمندی که دارند میتوانند یک فرصت برای کرمانشاه باشند. ایشان برای خدمت و ادای دین به مردم کرمانشاه به این شهر آمده‌اند و خوشبختانه یک تیم متخصص بسیار خوب شهر کرمانشاه را اداره میکنند و به دنبال آن هستند که آرامش و آسایش را برای شهروندان به ارمغان بیاورند که جای خوشحالی دارد.

استاندار  در ادامه گفت: مهندس سالاری فردی پرتلاش و زحمتکش است که چون خود نیز مدتی شهردار کرمانشاه بوده، تعصب خاصی نسبت به شهر کرمانشاه دارند و یکی از دلایل اصلی انتصاب ایشان همچین تعصب ایشان نسبت به شهر کرمانشاه بوده است. مهندس فخری نیز خود کاملا با حوزه شهرداری آشنا هستند و در مجموع ترکیب مدیریتی باتجربه و کارکشته‌ای در مقطع کنونی در حوزه امور مربوط به شهرداری زمام امور را در دست دارند.

وی گفت:استانداری و شهرداری یک خانواده هستند و موفقیت شهرداری و رضایتمندی مردم مترادف با موفقیت استانداری و مجموعه دولت در استان است ،کلانشهر شدن شهر کرمانشاه نیز اتفاق بسیار مهمی است که حسن های بسیار زیادی برای شهر و شهروندان دارد و البته انتظار مردم را نیز  بالا می بردو در سال ۹۸ باید برنامه ها را در شان یک کلانشهر برنامه ریزی و تعریف کنیم و ضوابط جدیدی تعریف گردد.

استاندار کرمانشاه گفت: بافتهای تاریخی شهر نشان دهنده تمدن و هویت شهری ما هستند و باید آنها را نگهداری کنیم ،سکونتگاه‌های غیررسمی گاهی نتیجه برخی از حوادث غیرمترقبه مثل خشکسالی، زلزله و ... است و خود حاشیه نشینان در به وجود آمدن این وضعیت نقش اصلی ندارند و خلاء برنامه ریزی در مدیریت شهری باعث می شود که خود مردم برای خود برنامه ریزی کنند که نمونه آن همین حاشیه نشینی است ،شهر مثل یک موجود زنده است که اگر به موقع به امور مختلف آن رسیدگی نشود لطمات جبران ناپذیری در پی خواهد داشت که هزینه هایی گزاف را به دولت تحمیل خواهد کرد ،کرمانشاه  نیزبه مرحله ای رسیده است که باید یک شهر جدید در کنار آن ساخته شود.  البته وزیر راه و شهرسازی نیز از این ایده استقبال کرده اند.مسافران نوروزی  نیز توقع دارند که به هر شهری سفر میکنند یک خلاقیت و نوگرایی در امور زیباسازی شهری ببینند سال ۹۸باید سال جهش در خدمات عمرانی و شهری کرمانشاه باشد و شهرداری کرمانشاه باید عنایت ویژه ای به حوزه گردشگری داشته باشند

مهندس بازوند در پایان گفت: مردم و افکار عمومی میخواهند تکلیف پروژه قطار شهری کرمانشاه روشن شود. در سال ۹۸ باید این پروژه به  سطح مطلوبی برسد آقای مهندس ساسانی از مدیران خوب استان است که این پروژه را با وجود مشکلات فراوان‌ به پیش میبرد

شایان ذکر است در این نشست معاونین، مدیران مناطق و سازمانهای شهرداری نیز به ارائه دیدگاهها ، نظرات و مشکلات پیش روی شهرداری پرداختند.
نظرات کاربران

نظر شما :
 
 
 
  استانداری کرمانشاه
  شهرداری کرمانشاه
  فرمانداری کرمانشاه
  شهرداری ها و دهیاری های کشور 
 
 

معرفی شهردار| مقاله| شهرداری های كشور | پیشنهاد پروژه مشارکتی| مصوبات کمیسیون ماده 5| نقشه شهر|

  • مدیریت بحران | ستادبازآفرینی پایدار کرمانشاه

    | تمام حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرمانشاه می باشد | Design by saeid-charejow ۱۳۹۸|

    شهرداری کرمانشاه _آدرس : میدان غدیر

    شماره تماس :08337211717-08337294964- فکس :08337222292


  •